5.kolo, Jihočeský | Písek | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Střídající hráč rozhodl

0

Jak výsledek napovídá, jednalo se o velmi vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro domácí tým

6 gólů v první půli

Prvních 20 minut udávalo tempo hry domácí mužstvo zaslouženě vedlo 2:0. Mužstvo Bernartic však ukázalo svoji sílu a i po hrubých chybách domácích během 10 minut skóre otočilo. Tým Kovářova to nezlomilo a do poločasu stihlo vyrovnat na 3:3.

Rozhodl šťastný gól

Druhý poločas byl také velice vyrovnaný se šancemi na obou stranách a výsledku utkání rozhodl poměrně štastný gól sřídajícího hráče, když po centru/střele od pomezní čáry zapadl balón do branky.

TJ ZD Kovářov
Petr Jarošík , Kovářov: Pro naše mužstvo jde o velmi cenné body, protože Bernartice nebyly rozhodně snadný soupeř, ale díky našemu odhodlání a bojovnosti se nakonec štěstí přiklonilo k nám.

TJ Sokol Bernartice B
Jiří Hrubý , Bernartice: Po úvodním poločase jsme doufali, že vyhrajeme, ale v průběhu druhého nás domácí přetlačili a právem vyhráli

J. Procházka [-] - P. Jarošík [-] , M. Kvasnička [-] , P. Bílý [-] - J. Novák [-] (46. P. Neruda [-] ) , J. Růzha [-] , L. Holub [-] (85. L. Brůžek [-] ) - T. Slivka [-] (79. I. Radosta [-] ) , E. Holub [-] - M. Faukner [-] , J. Neruda [-]

J. Novák [-] - J. Psohlavec [-] , T. Pěchota [-] , R. Sláma [-] (74. M. Suchopár [-] ) - S. Češka [-] (46. V. Herink [-] ) , M. Hrych [-] , M. Klika [-] , J. Kučera [-] - P. Šerhant [-] , A. Rakovan [-] - V. Homola [-]

ŽK: 71. J. Růzha , 76. J. Neruda - 35. J. Kučera , 90. M. Suchopár .
Hráči zápasu: T. Slivka , P. Neruda - P. Šerhant , A. Rakovan .
Místo: Kovářov. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Ťupa Michal - KRÁL Vladimír (N), ČEŠKA Petr (N).