6.kolo, Jihočeský | Písek | Okresní přebor , 2015-2016

Derby rozhodl jediný gól

0

Domácí i 6. kole sále čekají na výhru za 3 body

Šance branku nepřinesly

Od první minuty bylo patrné, že hráči si nedají nic zadarmo. . Oba dva týmy předváděly rychou technickou hru která neodpovídala postavení obou mužstev v tabulce. Domácí hráči zatlačili soupeře před jeho bránu ale chyběla razance v zakončení. Po rohovém kopu který zahrával Onřej Číšecký na hlavu nejvýše vyskočil Václav Růžička ale jeho pokus zneškodnil famózním zákrokem hostující brankář Václav Bubák, který o pár minut zneškodnil i pokus Ondřeje Číšeckého. Na druhé straně větral obranu Vojtěch Maštalíř a dokonce i přešel přes brankáře domácích ale bohužel pro hosty byl odpískán ofsajd. Do šaten se tedy šlo za stavu 0:0.

Gólman Bubák čaroval

Po přestávce se domácí opět pustili do útoku ale ani druhý souboj Růžička versus Bubák nevyšel a brankář hostů opět podržel svůj tým. Hostě hrozili z protiútoku a ten přišel v 61. minutě kdy Václav Vařenka utekl domácí obraně a nekompromisně zavěsil. Domácí se snažili o vyrovnání ale pokusy likvidoval brankář Bubák.

FK Mirotice
Jan Holenda - MIROTICE: Bohužel se nám nepovedlo vstřelit branku a to rozhodlo, myslím, že kdyby hosté neměli v bráně Vencu Bubáka, tak jsem vyhráli...

SK SIKO Čimelice B
Jiří Kůs - ČIMELICE: Vítězství nás velmi těší a jsem rád, že po debaklu v minulém kole se hráči oklepali a předvedli úplně jinou hru. Doufám, že nám forma vydrží i do dalších zápasu.

FK Mirotice
Z. Hurtala [-] (61. M. Šneberk [-] ) - M. Krejčí [-] (35. T. Horník [-] ) , Š. Sedlák [-] , R. Hřebejk [-] , M. Řepka [-] - J. Čišecký [-] (46. P. Vrkoč [-] ) , J. Kačírek [-] , V. Růžička [-] , V. Olšbaur [-] - J. Havlíček [-] (70. L. Zabilka [-] ) , O. Čišecký [-] -

V. Bubák [-] - V. Vařenka [-] , Z. Červenka [-] , D. Příborský [-] , R. Sýkora [-] , L. Břicháček [-] , V. Maštalíř [-] , K. Hrabě [-] , J. Kubát [-] , M. Kotalík [-] , P. Gottfried [-]

ŽK: 85. V. Růžička - 85. V. Maštalíř .
Hráči zápasu: V. Olšbaur - V. Bubák .
Místo: Mirotice. Počet diváků: 65. Rozhodčí: Měchura Petr - KLÁRNER Radim (N), JEŽEK Dušan (N).