2.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2020-2021

--

Dvě proměněné penalty určily remízový výsledek

82. P. Hovorka (p.) - 90. J. Štecher (p.)
20

Dražice měly sice optickou převahu, ale nakonec byly rády, že na poslední chvíli vydolovaly ze zápasu alespoň bod.

V první třicetiminutovce se do gólových šancí nikdo nedostával. Hosté sice měli převahu a kopali dosti rohů. První větší šanci ke vstřelení gólu měli v 35. min., když po rohovém kopu Hojda hlavou dal vedle. Další měli o minutu později a to Štecher napálil z 20 metrů břevno. To bylo vše v prvním poločase co se týče brankových příležitostí.

Druhý poločas začal ve stejné režii hostí. V 59. minutě Štecher prošel ve vápně přes dva hráče a střelu z blízka Lízal vykryl. V 65. minutě měli příležitost domácí, když Sládek prošel do vápna a přihrávka před branku nenašla adresáta. To samé se odehrálo v 70. minutě a to pro změnu Nosek prošel do vápna a místo střely zvolil přihrávku, ale nepřesnou. Na druhé straně se hosté prokombinovali do vápna a Kromkovu střelu Lízal vyrazil na rohový kop. V 80. minutě si Funda hodil balon do vápna, kde byl faulován a nařízenou penaltu Hovorka proměnil ve vedoucí gól - 1 : 0. Když už se zdálo, že Strakonice zís kají tři body, tak v nastaveném čase faulovali ve vápně ony  a nařízenou penaltu Štecher také proměnil a srovnal tak na konečných 1 : 1.

autor: Jiří Cibulka