Ždírec udolal Starou Říši

6

O výhře domácích rozhodl v prvním poločase Matěj Vopršal.

Domácí po půli vedli

Zápas mezi tradičními rivali přinesl pouze jednu branku, která padla už ve 14. minutě utkání. Felkl udržel míč v tvrdém souboji po autovém vhazování a míč okamžitě poslal na penaltu Najman, odkud jej pohotový Vopršal poslal tvrdou ránou do sítě - 1:0. Ve zbytku prvního dějství se spíše bojovalo a další branka nepadla.

Domácí si vedení pohlídali

Druhý poločas byl rozkouskovaný a plný osobních soubojů. Hektický závěr zápasu přinesl několik napomínání pro lavičku hostů, které se nelíbili výroku sudího Marinče. Ten ještě v 90. minutě vytasil červenou kartu pro domácího Koutného, který ve středu pole tvrdě fauloval Svobodu. Domácí však tři body uhájili.