--

Ždírec po volnu deklasoval Polnou

5. M. Šimek (vl.) , 18. M. Vopršal , 37. L. Mrázek , 69. D. Pelikán , 75. J. Málek
11

Domácí kvůli covidu museli vynechat dva zápasy, ale to je nepoznamenalo a pohráli si s Polnou.

Domácí po půli vedli

Na hře Ždírce dvouzápasový výpadek nebyl znát a hned od začátku zatlačil Slavoj na vlastní polovinu hřiště a již ve 4.minutě si Šimek srazil přihrávku do vápna do vlastní brány - 1:0. Slavoji v první půli chyběl pohyb, a tak hráči Ždírce valili jeden útok za druhým. V 18. minutě z další akce zvýšil Vopršal - 2:0. Po půl hodině hry největší šanci Slavoje zahodil Marek Šerý, když z pozice mezi penaltou a malým vápnem nepřekonal Konráda, který mu střelu vytáhl na roh. Tatran se do půle prosadil ještě jednou, když po nedůrazném bránění ve vlastním vápně zvýšil Ždírec díky Mrázkovi na 3:0 a o zápase tak bylo rozhodnuto.

Domácí si vedení pohlídali

Do druhé půle Slavoj vystřídal dva hráče a obraz hry se zlepšil, ale nedokázal proměnit žádnou šanci a Ždírec z rychlých protiútoků zvýšil postupně na konečných 5:0. O branky se podělily v rozmezí šesti minut Pelikán s Málkem.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Martin Slavík (trenér): Po dlouhé pauze to od nás nebylo ideální a máme co zlepšovat. Pomohl nám povedený začátek zápasu. Utkání zlomila naše třetí branka, pak už se zápas dohrával.

Slavoj Polná
Patrik Trombelli (asistent trenéra): Výsledek odpovídá tomu, co se dělo na hřišti a jak jsme k tomu přistoupili. Vůbec nám nevyšel úvod zápasu a od toho se vše odvíjelo. Po přestávce to bylo vyrovnanější, ale bránu soupeře jsme trefili jen jednou. Čekal jsem, že se o body porveme více.

L. Konrád [-] - P. Novotný [-] , J. Málek [-] (81. L. Dočekal [-] ) , M. Vopršal [-] (70. P. Felkl [-] ) , O. Pavlas [-] , L. Mrázek [-] (60. P. Klimeš [-] ) , J. Novotný [-] , J. Fikar [-] , M. Koutný [-] (88. V. Bureš [-] ) , M. Najman [-] (83. R. Kolouch [-] ) , D. Pelikán [-]

P. Čermák [-] - M. Šimek [-] , J. Holub [-] , V. Haala [-] , P. Navrátil [-] (72. P. Juříček [-] ) - T. Vrba [-] (45. A. Svoboda [-] ) , J. Klíma [-] , M. Šerý [-] - M. Drápela [-] (67. V. Voráček [-] ) - Z. Smutný [-] (46. A. Apfelthaler [-] ) , D. Procházka [-]

ŽK: 31. M. Koutný , 59. J. Málek , 79. D. Pelikán - 42. J. Klíma .
Hráči zápasu: D. Pelikán , P. Novotný .
Počet diváků: 210. Rozhodčí: BĚLÁK Marek - MACH Karel, HUDEC Martin.