10.0

10.0

10.0

9

Domácí hosty zaskočili v úvodu a zavěru prvního poločasu. Tyto dvě trefy Břeclavi vynesly tři body.

Domácí po půli vedli

Břeclavi vyšel úvod zápasu na jedničku. Hloch si zpracoval míč na pravém rohu vlkého vápna a namířil si to přímo do vápna, kde obešel několik obranců hostí, zachoval kliv koncovce a poslal domácí do vedení - 1:0. Domácí branka posadila na koně, nechali hosty hrát a sami vyráželi do rychlých brejků. Ve 40. minutě hosté nezachytili parádni akci Břeclavi po pravé straně, na jejímž konci byl na malév vápně neobsazený Kriston - 2:0.

Domácí si vedení pohlídali

Domácí i ve druhé půli spoléhali na rychlé brejky, ale další branku i přes několik šancí nevstřelili. Hosté nakonec mohli být rádi, že prohráli pouze o dvě branky.

MSK Břeclav
Michael Benko (asistent trenéra): Věděli jsme, co od soupeře čekat a podle toho jsme chtěli hrát. Nechtěli jsme zbytečně faulovat a naopak jsme chtěli chodit do brejků. Měli jsme výbornou přechodovou fázi, ale chyběl nám klid v koncovce. Mohl jsme klidně vyhrát 7:0.

TJ Sokol Tasovice
Miroslav Steinhauser (trenér): Velmi špatně jsme vstoupili do utkání, kdy domácí již v první minutě šli do vedení a pak hráli v hlubokém bloku do kterého jsme se nemohli dostat. Hrozili rychlými brejky, které jsme nedokázali zastavovat. V utkání jsme se prezentovali katastrofálním výkonem. Naším výkonem jsem nesmírně zklamaný. Domácí vyhráli zaslouženě.

Počet diváků: 200. Rozhodčí: FABEŠ Roman - PETRLÍK Ladislav, DOROTÍK Jan.