4.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Vysoká domácí výhra

0

Nováček vlétl na soupeře jako uragán a v prvním poločase kromě čtyř gólů ještě řadu šancí neproměnil. Opařená Stráž se ke slovu dostala až za stavu 5:0, na její dvě slepené trefy však domácí Bobál odpověděl dalším zásahem. Teprve pak se hra opticky vyrovnala.

První poločas v režii domácích

V první půli na perfektně připraveném trávníku jasně dominoval domácí celek, který si při hře po větru zajistil 4-brankový náskok.

Šest branek v bylo k vidění v druhé polovině

Hned po změně stran padly v rychlém sledu další 4 góly a rázem to bylo 6:2. Za tohoto stavu byl v 70. minutě vyloučen domácí brankář Kupka za faul mimo pokutové území. Nahradil ho autor 2 gólů F. Náprava, jehož tým i v oslabení dokázal ještě jednou skórovat na 7:2. Závěrečný gól Koudelky již jen zmírnil nečekaně vysokou prohru hostů.

Sokol Číměř
František Adamec, vedoucí mužstva Číměře: Jedinou kaňkou je zbytečné vyloučení našeho brankáře Kupky, který fauloval mimo velké vápno. Někdo z přihlížejících diváků po zápase prohlásil, že jsme soupeře sfoukli jako svíčku. Tak to asi byla pravda.