2.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

--

--

Malonty stále bez obdržené branky vedou tabulku. Doma čtyřmi kulemi sestřelily křemežského Sokola

9. L. Pulec , 34. T. Faltus , 49. M. Beneda , 80. L. Mezei
0

Poté, co před týdnem fotbalisty TJ Hraničář Malonty prověřilo neupravené hřiště v Přídolí, se jeho hráči těšili na svou připravenou domácí půdu. Na ní je totiž čekal dobře známý soupeř a to Sokol Křemže, s nímž před sestupem pokoušel nástrahy trávníků
1. B třídy. Hraničář ukázal, že je ve svém teritoriu opravdovým pándem a se Sokolem
si pomocí čtyř přesných zásahů poradil.

Jelikož v Malontech nyní působila pouť, čekala se opravdu bohatá návštěva, která čítala nad sto aktivně fandících příznivců. Místní fotbalové hřiště bylo perfektně připravené pro hru, čehož využili ti, jež jej dobře znají – domácí fotbalisté. Ti začali hrát velice agilně a na svého loňského soupeře z vyšší soutěže si doslova vyšlápli. Už v deváté minutě si Pulec vytvořil dobrou a nadějnou individuální akci, kterou úspěšně dokázal dotáhnout do zdárného konce a umístěnou střelou pod horní tyčku dostal Hraničáře do vedení. Na poločasových 2:0 zvýšil po souhře Debnára s Benedou po krásné křižné přihrávce Faltus, jíž přebral v dobrém prostoru a v samostatném úniku poté zavěsil.

Do druhé půle vstoupili domácí též s hrou na plné obrátky. Ihned krátce po úvodu duální části, ve čtyřicáté deváté minutě, Pulec postrčil míč na Benedu a ten přesným zakončením mezi nohy brankáře Končoka zvýšil, čímž soupeři daroval už tříbrankové manko. A aby toho nebylo málo, přidaly Malonty ještě čtvrtý zářez do pažby. V osmdesáté minutě už po vystřídání na hřišti operovala čerstvá síla v podobě Mezeie, který si zkušeně došel pro centrovaný míč a hlavou završil skóre.

TJ Hraničář Malonty
Vladimír Uhlík (TJ Hraničář Malonty): Vyhráli jsme zcela zaslouženě. Nyní musím pochválit rozhodčího Holuba, který je v soutěži jeden z nejzkušenějších a utkání mělo opravdu řád. Hru řídil perfektněm bez větších emocí. Od nás vyzdvihnu Bautla s Faltusem. Oba jsou nedílnou součástí naší sestavy.

J. Bílý [-] - K. Beutl [-] , R. Svatoň [-] , M. Gažák [-] (60. J. Kubát [-] ) , J. Debnár [-] - V. Žalud [-] (68. L. Mezei [-] ) , T. Faltus [-] , M. Kouba [-] , J. Pešl [-] (80. M. Městecký [-] ) - M. Beneda [-] (73. P. Setla [-] ) , L. Pulec [-]