1.kolo, Jihočeský | České Budějovice | IV. třída , 2015-2016

--

--

Sedlec vedení neudržel a odváží si bod

0

První kolo 4.třídy přineslo zápas mezi domácí Kamennou a Sedlecem. Sedlec poločas vedl 1:2 ale vedení neudržel.

Na branky se čekalo do 30 minuty utkání

Za domácí Kamennou nastoupil do branky mladý a kvalitní brankář Smolen, který několikrát za zápas ukázel svoje kvality. První gól padl ve 30 minutě, kdy propálil domácího branáře hráč Reitinger Vojtěch a zařídil Sedleci vedení- 0:1. Hosté se však dlouho neradovali, protože míč si vzal do parády domácí střelec Bašta Josef a srovnal tak na - 1:1. Ještě do poločasi ovšem vrátil vedení Sedleci nejzkušenější hráč Zíka Jan - 1:2.

Rychlí start domácích

Do druhého polačasu vlétl domácí tým s cílem zvrátit utkání ve svůj prospěch a se z poloviny povedlo. V 55 munutě se prosadil hráč domácího celku Sýkora Jan a vyrovnal tak na konečných 2:2. Do konce hry se hrál fotbal spíše ve středu hřiště a další branky už nepadly.

TJ Sokol Kamenná
David Fiala: Věřil jsem že kluci zápas dokážou otočit. Je škoda že štěstí při nás tak nestálo.

L. Smolen [-] - J. Smolen st. [-] , M. Čajan [-] , Z. Hadrava [-] , J. Nečas [-] - M. Bašta [-] , V. Kořínek [-] , J. Sýkora [-] , M. Lavička [-] - J. Bašta [-] , Z. Kunágl [-]

Hráči zápasu: J. Sýkora .
Místo: Kamenná. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Churáň Rudolf - .