4.kolo, Jihočeský | České Budějovice | IV. třída , 2015-2016

--

--

Roli favorita Včelná potvrdila.

0

Včelná přijela do Černého Dubu jako favorit. A jejich skóre nasvědčovalo k tomu, že utkání bude bohaté na góly.

Do vedení se dostali hráči z Dubu, odpověď ale přišla rychle

Už ve 3. minutě zahrozili střelou z vápna hosté, ale Lomský vychytal. Ve 12. minutě se dostali do průniku domácí, ale Krupčíka fauloval Vavroch a byl z toho přímý volný kop na úrovni velkého vápna. Míč si postavil Milan Novotný a krásnou střelou přes zeď poslal domácí do vedení. Hosty branka nezaskočila, právě naopak, začali být čím dál tím více nebezpečnějšími. Každá šance hrozila brankou, ale výborného Lomského nemohli prostřelit. V 18. minutě hráč Šálek centrem našel Adamovského, a ten hlavičkou vyrovnal na 1:1. Včelná byla k nezastavení, v ten den hlavně Šálek, jeho průnik v 27. minutě ale opět zlikvidoval Lomský. Ve 33. minutě zahrozili také domácí, ale Vaňačovo „padající list“ Cherkas vychytal. Krásná střela Šálka, která skončila na pravé tyči byla k vidění ve 41. minutě. Vostracký zahrával ve 45. minutě přímý volný kop, u kterého se Cherkas zapotil a střelu vyrazil na roh.

Druhý poločas v režii Včelné

Druhý poločas byl jen v režii hráčů ze Včelné, už ve 47. minutě se dostal do šance Hanžl a nemýlil se. Utkání proměnil na 1:2. Na křižný balon Vavrocha v 55‘ si naběhl Žondecký, ale netrefil branku. Masák v 72‘ zatáhl balon a přihrávkou na penaltu našel Nováka ten ovšem přestřelil. Šálek se v 78‘ dostal do vápna přes dva hráče domácích a přihrávku pod sebe proměnil Žondecký. – 1:3. Domácí se v druhé půli nezmohli na žádnou vyloženou šanci a tak Včelná si zatím ve IV. Třídě vede suverénně a připisuje si další 3 body do tabulky

TJ Slovan Černý Dub B
M. Lomský [-] - M. Nekola [-] , M. Novotný [-] , J. Jany [-] (42. J. Vaněček [-] ) , C. Barták [-] - J. Malovec [-] , V. Vaňač [-] (55. J. Šejnoha [-] ) , J. Krcho [-] , J. Vostracký [-] - M. Krupčík [-] (46. V. Karafiát [-] ) , A. Kňourek [-]

SK Včelná u Českých Budějovic
M. Cherkas [-] - J. Vavroch [-] , J. Čaloun [-] , V. Žondecký [-] , F. Záruba [-] (60. L. Krajčír [-] ) - D. Tondl [-] , V. Šálek [-] , O. Hanžl [-] , T. Masák [-] - J. Novák [-] (75. P. Chroustovský [-] ) , V. Adamovský [-]

ŽK: 65. L. Krajčír .
Místo: Č.Dub. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Hora Karel - Welser Václav, Zajíček Václav.