11.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Hrdějovice B uspěly v souboji s Novými Hrady

0

Velmidůležité utkání pro oba celky se odehrálo u trati v Hrdějovicích. Úspěnější byli nakonec domácí borci.

Dva góly v prvním poločase rozhodly

První půle byla vyrovnaná, hra se nesla spíš v bojovném duchu. Druhá půle přinesla paá střel ze střední vzdálenosti. Hosté měli jednu dvě vážněkší šance, které zlikvidoval brankář Spěvák. Ke konci zápasu se hosté snažili tlačit do útoku a domácím se tak otevřel vepředu větší prostor, nicméně žádný z brejků již neproměnili.

Obě branky padly již v první půli. Nejprve iddividuální akci Severy proměnil ve vedoucí branku Pražský pěknou střeloupod břevno. Ve 32. minutě potom domácí dobře zakombinovali u rohového praporku a přišel centr, který prapadl až na zadní tyč, kde do prázdné branky uklízel míč Tomka - 2:0.

TJ Slavoj Hrdějovice B
Martin Hondlík (fanoušek Slavoje): Zápas moc krásy nepobral z důvodu velkých nepřesností a chybějících finálních přihrávek v útoku. Taky tam byla možná trochu nervozita, protože oba týmy chtěly vyhrát vzhledem k vyrovnanosti druhé poloviny tabulky.

R. Spěvák [-] - L. Kučera [-] , M. Kolár [-] , M. Votruba [-] , M. Severa [-] - F. Sýkora [-] , M. Tomka [-] , P. Pimienta [-] , J. Jordán [-] - J. Suchan [-] (72. J. Beran [-] ) , A. Pražský [-]