1.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2015-2016

--

--

0

Slovan Břilice
Roman Kroupa ( trenér hosté ): K zápasu jsme odjížděli s odhodláním bodovat, ale i s respektem ke kvalitám soupeře. Hned od začátku Bystřičtí ukazovali svou sílu a v 5. minutě se ujali vedení, kdy po naší chybě dokázali skórovat. My se nenechali zahanbit a mezi 10. až 12. minutou jsme měli tři velké šance, které volaly po gólu, ale Kolář, Tůma ani Přibyl je nedokázali proměnit, což se později ukázalo jako rozhodující pro další průběh utkání. Ve 35.minutě kopal soupeř penaltu, o které všichni hosté měli pochyby, neboť údajný faul byl mimo pokutové území. Naštěstí ji brankář Kopecký zneškodnil. V posledních vteřinách prvního poločasu byl proti nám nařízen přímý kop těsně za hranicí vápna a Kuchař ho krásnou střelou po zemi k tyči proměnil. O přestávce jsme přeskupili řady a chtěli zvrátit, pro nás nepříznivý, výsledek. Jenže se opět projevila velká zkušenost domácích. V 51. minutě navýšili svůj náskok už na 3:0. Ani za tohoto stavu jsme nesložili zbraně, vrhli všechny síly do útoku a stále se snažili alespoň o čestný gól. Tím se otevírala šance pro soupeře, který ji dokázal využít rychlým brejkem, 4:0 . V 65. a 80. minutě jsme měli další gólové šance, ale proměnit ji dokázal jen v 73. minutě Přibyl. Střídáním jsme chtěli oživit naši hru, za Kroupu šel na hřiště v 69. minutě Holický a v 79. za Redžepiho Tomáš Houdek. Bohužel to na skóre utkání již vliv nemělo. Myslím si, že výsledek je pro nás až příliš krutý, ale domácí udělili našemu velmi mladému celku lekci z produktivity. Herně jsme určitě nezaostali, což uznali i někteří domácí fandové. Musíme se z těchto zápasů poučit a zapracovat na zakončení