8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

Malšice zničily Chyšky sedmi brankami

28. D. Neužil , 44. V. Krám , 55. V. Krám , 60. V. Krám , 68. D. Neužil , 71. V. Krám , 80. P. Mach - 6. M. Prášek , 50. L. Souček
0

Zápas mezi Malšicemi a Chyškami nabídl vše, co divák chce vidět. V zápase padlo devět branek a jedna červená karta. Už z toho je jasné, že fotbalu nechybělo vůbec nic. Možná jediné, co zápasu chybělo byla vyrovnanost, jelikož sedm z devíti branek vstřelily domácí Malšice.

Chyšky vedly, ale domácí ještě do poločasu skóre otočili

Do utkání vstoupili lépe hosté z Chyšek. Martin Prášek postupoval s balonem tak dlouho a nikým neatakován až se rozhodl prásknout do balonu a vymetl šibenici branky domácího gólmana Lutovského. Poté se Malšice zvedly, ale ne a ne přijít vyrovnání. Nejprve ztroskotal Krám a po něm také mach, který minul z malého vápna. Vyrovnání tak přišlo po necelé půl hodině hry. Starý se uvolnil na polovině soupeře, poslal pas na Davida Neužila a ten lobem poslal první balon za záda Krauseho. Poté mohli jít hosté opět do vedení, ale Lutovský předvedl skvělý zákrok. Minutu před koncem prvního poločasu vyslal do úniku Neužil Macha. Ten vypálil, Krausemu vypadl míč z ruky, přihrál úplně volnému Václavu Krámovi a ten do prázdné branky neměl problém skórovat.

Ve druhém poločase se spustila gólová smršť

V 50. minutě přišlo opět vyrovnání. Přesnou střelou se prezentoval hostující Lukáš Souček. Nicméně pět minut na to bylo vedení opět na straně domácích. Václav Krám vstřelil svou druhou branku v utkání po samostatném úniku. O dalších pět minut později už to bylo 4:2 a Václav Krám dokonce zkompletoval hattrick. Udělal ve vápně několik kliček a poté dokázal prostřelit Krauseho. Na rozdíl tří branek mohl zvýšit Mach, ale trefil pouze tyč, od které se míč odrazil na nohu Davida Neužila a ten neměl problém uklidit míč do branky. Hosté však utkání nezabalili a stále se snažili zápas zkorigovat. Z útočné hry hostí ale plynuly brejky domácích. Po jednom z nich vstřelil svou čtvrtou branku Václav Krám, když svůj nájezd zakončil střelou do šibenice. Pak se dostal do šance také domácí Kozák, který ale byl faulován Krausem, který dostal červenou kartu a byl nařízen pokutový kop. K té se s vidinuo hattricku postavil Neužil, ale trefil pouze tyč. Na konečných 7:2 upravoval Pavel Mach, který využil dobré práce Neužila.