10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

Béčko Krumlova naložilo Černé na cestu osmičku

8. J. Poláček , 23. J. Peťule , 31. A. Prokop (p.) , 45. P. Bordáč , 46. J. Poláček , 71. P. Vnuk , 76. J. Peťule , 89. J. Peťule - 72. K. Vrba
0

"Herně jsme ani jednou nepropadli a doufám, že se to nestane ani v neděli," řekl před kolem obránce Černé Josef Černý při tipování. No, ale tentokrát jeho tým protivník doslova přejel, Krumlov nastřílel po čtyřech brankách v každém poločase...

Černá nestíhala

První šanci měli hosté po chybě domácích ve středu hřiště, ale zastavil je těsný ofsajd. Pak už na hřišti byl jen jeden tým, a to domácí Krumlov. První gól padl v 8. minutě po pěkné akci středem hřiště a kolmici za obranu, kam si zaběhl Peťule a situaci skvěle vyřešil přihrávkou na Poláčka, na kterém už bylo jen zasunout míč do prázdné brány – 1:0. Ve 23. minutě přišel další gól domácích, padl po pěkné křídelní akci a nakonec zakončoval z bezprostřední blízkosti Peťule – 2:0. Osm minut na to se Carda prokličkoval až do vápna, kde byl sražen k zemi a penaltu proměnil Prokop – 3:0. Ke konci poločasu ještě zvyšoval Bordáč po dorážce trestného kopu na pohodlný náskok čtyř branek.

Peťule si šel za hattrickem

Druhá půle začala stejně jako skončila ta první, a to tím, že Wudy lovil míč ze své sítě. Prosadil se Poláček.  Odevzdaní hosté pak dostali další gól v 71. minutě, kdy mířil přesně Vnuk, bylo to tak už 6:0! Jedinou branku následně vstřelila Černá po centru Martina Kozy z levé strany, který se podařilo dorazit za Kejšarova záda Vrbovi, ten se tak zasloužil o čestnou trefu na 6:1. Ještě ale nebylo všemu konec, ke slovu se totiž hned dvakrát dostal Peťule, který dvěma góly dovršil hattrick a stanovil konečné skóre na 8:1. Krumlov si tak zvedl sebevědomí před těžkým závěrem podzimu…

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU: FOTBALUNAS - JIHOČESKÝ KRAJ

FK Slavoj Český Krumlov B
Jiří Carda (útočník): "Konečně jsme předvedli zlepšený výkon a na co tento tým doopravdy má, a to je kombinační fotbal v rychlosti. Snad se nám to podaří přenést i do velmi těžkého konce podzimu proti Nemanicím a Plané."

TJ Černá v Pošumaví
Milan Frnka (trenér): "Prostě tragédie, k tomuto zápasu nejde nic říct. Vůbec nám nevyšel, s fotbalem to nemělo z naší strany nic společného. Hráči byli odevzdaní, doufám, že si z toho pro příště vezmou ponaučení a příští zápas bude úplně o něčem jiném. Na každý mančaft v této soutěži přijde nějaká krize nebo špatný zápas. Do tohoto utkání jsme hráli vždy v uvozovkách dobře, ale zrovna tentokrát jsme si to vybrali se vším všudy. Hodnotím to velice špatně. Je třeba to hodit co nejrychleji za hlavu."

J. Kejšar [-] - J. Čabaj [-] , P. Vnuk [-] , J. Houska [-] , M. Pils [-] (44. T. Kopřiva [-] ) - A. Prokop [-] (67. M. Fatura [-] ) , J. Poláček [-] , J. Rozkošný [-] , P. Bordáč [-] - J. Carda [-] (36. L. Kitzler [-] ) , J. Peťule [-]

P. Wudy [-] - K. Vrba [-] , T. Kordík [-] , J. Černý [-] , K. Strnad [-] - L. Brůha [-] (54. M. Uhlíř [-] ) , P. Pavlis [-] , K. Zeman [-] (66. L. Šuga [-] ) , M. Sivák [-] - M. Koza [-] , J. Havierník [-]

ŽK: 26. A. Prokop , 33. J. Rozkošný , 68. L. Kitzler - 18. K. Strnad .
Hráči zápasu: J. Poláček , J. Peťule .
Místo: Č. Krumlov. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Křížek Danek - Hladík, Kuchař.