5.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Vimperk si v Mirovicích nebral servítky a odvezl si 3 body

0

Mirovice nedokázaly využít výhody domácího prostředí, když nedokázaly odpovědět na bleskový nástup vimperských. Hosté tak brali všechny body a domácím zůstaly pouze oči pro pláč.

Bleskový nástup Vimperku...

Vimperk dal svému soupeři lekci z produktivity a hned v 6. minutě se ujal vedení. Síť za zády gólmana Slavíka rozvlnil Martin Tischler a hosté se mohli poprvé v zápase radovat. Diváci navnadění rychlým prvním gólem nejspíše očekávali odpověď ze strany domácích, které se však nedočkali. Mirovice postrádaly větší klid v koncovce a proti vimperské obraně se prosadit neodkázaly. Ani hosté už do poločasu další branku nepřidali a po 45 minutách tedy drželi hubené vedení 0:1

Gólová pojistka hostů...

Druhý poločas začal stejně, jako skončil první. Snaha domácích po vyrovnání žádné ovoce nepřinášela a gólman hostů Hrubý tak zůstával stále nepřekonán. To ještě nemohl vědět, že své čisté konto uhájí až do konce zápasu. V 63. minutě přidal pojistku v podobě druhé branky vimperský Václav Pankratz a nasměroval tak svůj tým k vítězství. Ve zbývajících minutách hosté kontrolovali své vedení, což nakonec zvládli až do závěrečného hvizdu. Domácí nedokázali vstřelit ani jeden gól a těžko tak tedy mohli pomýšlet na vítězství.

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU: FOTBALUNAS - JIHOČESKÝ KRAJ

TJ Šumavan Vimperk
Radek Podskalský (hráč TJ Šumavan Vimperk): Hned v 6. minutě Pankratz zatáhl balón po lajně a po zemi přihrál Tischlerovi, který vstřelil gól. Hráči domácích měli šance, které nedokázali proměnit. Druhá půle byla nahoru dolu, žádná šance se však neujala. Až v 55 minutě se uvolnil před šestnáctkou Tischler a jeho střelu dorazil do brány Pankratz. Ve zbývajících minutách už jsme žádnou akci nepředvedli, pouze jsme se zatáhli a bránili.

SK Mirovice
F. Slavík [-] - J. Hřídel [-] (82. L. Ladický [-] ) , M. Huleš [-] , M. Pacovský [-] , V. Jelínek [-] (72. M. Obyt [-] ) - P. Kuba [-] , R. Peterka [-] , J. Vodňanský [-] , K. Sláma [-] , R. Převrátil [-] , M. Mrlina [-] (78. J. Merta [-] ) -

M. Hrubý [-] - M. Sedláček [-] , J. Děd ml. [-] - V. Pankratz [-] (90. J. Bláha [-] ) , J. Král [-] (90. J. Blahout [-] ) , J. Pospíchal [-] , O. Málek [-] , J. Pešek [-] , M. Tischler [-] (84. P. Vondrášek [-] ) , M. Šíp [-]

ŽK: 86. R. Peterka - 81. M. Tischler .
Hráči zápasu: M. Tischler , V. Pankratz .
Místo: Mirovice. Počet diváků: 90. Rozhodčí: Tauber Lukáš - Trkovský Tomáš, Hnilička Jaroslav.