10.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2019-2020

--

Chmelaři schytali doma bůra, Mšecké Žehrovice prodloužily vítěznou vlnu

5. J. Volf (p.) , 7. J. Kočí , 39. P. Petr , 49. J. Kočí , 85. J. Volf
17

Fotbalisté Mšeckých Žehrovic při cestě do Mutějovic mohli pomýšlet na sedmé vítězství v řadě. Domácí ale chtěli doma zabojovat a tuto šňůru svému soupeři překazit. To se jim nepodařilo a v závěru první půle museli dohrávat v deseti bez vyloučeného Sajnera. Vítězství hostujícího celku mohlo být nakonec i vyšší.

Snový poločas pro hosty

Domácím myšlenky na vyrovnané utkaní dlouho nevydržely. Běžela 5. minuta a do vápna se šikovně dostal Petr, který byl nedovoleně zastaven. Míč si na penaltový puntík postavil Volf a nemýlil se - 0:1. Za dvě minuty bylo vedení navýšeno. Kočí se opřel do kulatého nesmyslu a Koláček v domácí svatyni neměl šanci - 0:2. Chmelaři zaspali začátek, ale i oni si dokázali vytvořit šance. A to hned dvě, ale ani jednu ze slibných příležitostí nedokázali využít. A tak přišel zákonitě trest. Nejprve v podobě červené karty pro Sajnera, který nevhodně komentoval výroky hlavní sudí a poté se do kabiny trefil Petr, který tak vyjádřil svůj velmi dobrý výkon také gólově - 0:3.

Drama se nekonalo

Oslabené Mutějovice měly před sebou velmi těžký úkol. V početní nevýhodě se postavit soupeři, který je rozjetý a má třígólový náskok. A byly to právě Mšecké Žehrovice, které ovládly zbytek utkání. Hosté měli hodně šancí, tu první zužitkoval zkraje druhého dějství po samostatném úniku Kočí - 0:4. Následovalo několik příležitostí, ale Koláček spolu se svými spoluhráči odolával. V závěru završil bůra zkušeně Volf a vítězná šňůra Mšeckých Žehrovic se protáhla na sedmý zápas - 0:5.

SK Mšecké Žehrovice
Libor Slavík, vedoucí týmu: Zápas to nebyl moc hezký na koukání pro diváka, ale výsledek jsme měli pod kontrolou. Asi jsme mohli vyhrát vyšším rozdílem vzhledem k průběhu utkaní, ale to mě popravdě moc netrápí. Sedmá výhra v řadě je výsledek poctivé a tvrdé přípravy trenéra Prokeše a skvělé tréninkové docházky všech hráčů. Ještě udržet koncentraci na poslední domácí utkání a s podzimním účinkováním v soutěži budeme nadmíru spokojeni.