10.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

I přes dobrý výkon doma Lišany zvítězit nedokázaly

25

Domácí fotbalisté doma chtěli potvrdit roli favorita, první minuty tomu nasvedčovaly, ale Kněževes urvala remízu.

Domácí začali dobře rychle vstřeleným gólem

Lišany začaly aktivně, za což byli brzy odměněni gólem, již v 8. minutě Roušavý zátahl míč, viděl pod sebou Žaluda a ten si s balónem věděl rady a Lišany šly ihned do vedení. Hostě si moc brankových příležitostí nevytvořili, ale po jednom z jejich centrů skončil míč použe na břevně. Domácí se snažili, dvakrát dokonce orazítkovali tyč, ale šance gólem bohužel neskončili atak se šlo do kabin za stavu 1:0.

Kněževes vyrovnala a dotáhla zápas do penaltového rozstřelu

Domácí mužstvo sice mělo balón na svých kopačkách, ale žádnou kombinací se do větších šancí nedostali. Do příležitostí se tak dostali hosté z Kněževse, po dvou dalekonosných střelách přišel nákop až od brankáře, z této šance se podařilo vyrovnat - 1:1. Zápas tak šel až do penaltového rozstřelu a týmy se pokusily získat bod navíc.

Lišany penalty umí, to také potvrdily

V pentlovém rozsřelu se Lišany ocitly už v této sezoně po čtvrté a pokaždé vyhrály, jinak tomu nebylo ani tentokrát a berou bod navíc.

SK Lišany
Zdeněk Řepka, brankář: Co bych k zápasu mohl napsat, výsledek zápasu jde na má bedra, kdy po mém osobním selhání soupeř vyrovnal, tímto se týmu ještě jednou omlouvám. My takovéto zápasy musíme rozhodnout ještě do poločasu a už se pak nestrachovat o výsledek. Jsem rád za bod navíc, který se nám opět povedl a mohl jsem aspoň odčinit svoji chybu, i když je to jen malá záplata. Rád bych vyzdvihl výborný výkon rozhodčích.