10.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2019-2020

--

Pustověty rozhodly až v samotném závěru

1. O. Hula , 25. O. Hula , 52. R. Truksa , 88. J. Knap (p.) - 20. P. Bohatý , 47. J. Husák , 50. M. Tóth
24

Do Pustovět zajížděl Řevničov, kterému se na venkovních hřištích daří, tak nás čekalo zajímavé utkání, kde rozhodující branka padla až v úplném závěru utkání.

Rychlý gól Pustovět

Jak bývá zvykem, tak Řevničov dokázal inkasovat ihned po úvodním hvizdu, obrana Řevničova tak nechala skórovat Oldřicha Hulu. Mírnou převahu Řevničova dokázal přetavit v gól Pavel Bohatý a bylo srovnáno na 1:1. Jen o málo minut později dokázal znovu Hula potrestat nedůslednost bránění Řevničova a rozjásal tak domácí publikum a strhl vedení na stranu Pustovět. Další vývoj utkání byl vyrovnaný, ale ani jeden z týmů se do poločasu už nedokázal prosadit a do kabin se šlo za stavu 2:1.

Rozhodující gól až v závěru zápasu

Do druhé půle měl Řevničov skvělý start. Nejdříve Jakub Husák dokonalou střelou vymetl šibenici, aby Martin Tóth v zápětí otočil vývoj utkání na stranu Řevničova - 2:3. Vedení Řevničova dlouho netrvalo, když se Truksa objevil na zadní tyči uplně osamocený a jen píchl balón za záda Peterky. Až do konce zápasu se hrálo vyrovnaně, pouhé dvě minuty před koncem utkání se po brejku Pustovět pískala penalta, tu Knap s přehledem proměnil a všechny body tak zůstaly v Pustovětech.

TJ Sokol Pustověty
Jakub Hula, záložník: Podle mého názoru to byl vyrovnaný zápas. Góly padaly na obou stranách, takže zápas byl vyrovnaný do posledních minut. Nakonec vše rozhodl z penalty náš nejzkušenější hráč a bereme všechny body.

SK Sparta Řevničov
Jan Fujera, útočník: Ukázalo se, že jsme nepoučitelní a absolutně si neumíme pohlídat úvody a zavěry utkání, to nás opět stálo všechny body a ne po špatném výkonu opět odjíždíme s prázdnou.

M. Beneš [-] - O. Hula [-] , D. Šnobl [-] (46. M. Kameník [-] ) , T. Volráb [-] , P. Matějovský [-] , M. Peták [-] (80. M. Šimon [-] ) , P. Hovorka [-] , J. Knap [-] , T. Elznic [-] , J. Hula [-] , R. Truksa [-]

J. Peterka [-] - M. Pedál [-] , M. Tóth [-] - J. Husák [-] (70. J. Fujera [-] ) - F. Skoupý [-] (46. V. Kapr [-] ) - P. Bohatý [-] , J. Husák [-] , T. Bohatý [-] (46. J. Kolek [-] ) , J. Murčo [-] , L. Vait [-] , L. Skoupý [-]

ŽK: 29. J. Hula .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: LODER Tomáš - BAUER Jan (N), BOBÁK Vladimír (N).