1.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A, 2019-2020

Rezerva Třebska bere bod navíc

3

Na zápase fotil a report zaslal Jiří Funk. Děkujeme!

V první půli branka nepadla

První šanci si vytvořili hráči Obecnice v 7.minutě,kdy zahrávali tr.kop,s kterým si ale poradil Tošovský.Na druhé straně o minutu později trefil Strama tyč. Poté se první půle odehrávala spíš ve středu hřiště s řadou osobních soubojů. Ve 22.minutě měla Obecnice výhodu dalšího tr.kopu,ale Zapletal pálil jen mimo branku. Největší šance první půle přišla v 28.minutě.Domácí Matěj Korol se blýskl skvělým sólem,které zastavili hosté pouze za cenu pokutového kopu. Míč si postavil na puntík Kubíček,ale z jeho slabou střelou neměl Dieneš v brance Obecnice větší problémy. A když v dobré pozici v 45.minutě pálil Kolařík jen do gólmana,šlo se do kabin za bezgólového stavu.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Třebsko se mohlo dostat do vedení v 50.minutě zásluhou Tošovskýho,který zahrával tr.kop,ale orazítkoval jen tyč Dienešovi Branky. 60.minuta už konečně přinesla radost domácích,když se po centru Brédy dostal k Míči Franěk a rozvlnil síť obecnické branky – 1:0, Hosté se prosadili v 67.minutě.Dobák si našel centr na hranici vápna a volejem nedal Tošovskýmu v brance Třebska šanci - 1:1.

Bonusový bod pro domácí

Do konce zápasu už gól nepadl a tak se šlo na penalty,které po pěti sériích rozhodnutí nepřinesly. Za domácí se nemýlili Tošovský,Lédl,M.Korol a Chudárek – nedal J.Korol. Za hosty se trefili Houžvička,Polák,Šeffl,Dobák - Škváru vychytal Tošovský. A tak se muselo pokračovat systémem KO.Bod navíc nakonec zůstal ve Třebsku. Po nepromění Brédy trefil vítězství Strama když Stočesovi i Zapletalovi penalty Tošovský dokázal zlikvidovat.

SK Třebsko B
J. Tošovský [-] - M. Korol [-] , R. Míčka [-] , J. Korol [-] , D. Váně [-] - R. Brída [-] , T. Kolařík [-] , F. Lédl [-] , J. Strama [-] - M. Nevěčný [-] - O. Kubíček [-]

Slavoj Obecnice
O. Dieneš [-] - M. Houžvička [-] , J. Polák [-] , J. Karas [-] - P. Valta [-] , R. Šeffl [-] - J. Stočes [-] , J. Zapletal [-] - V. Vohradský [-] , P. Škvára [-] , J. Dobák [-]

ŽK: 40. R. Míčka - 37. V. Vohradský , 45. R. Šeffl , 62. J. Stočes , 70. D. Musil .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: ŠUSTA Miloslav - HÁJEK Ondřej (N), SYNEK Michal (N).