7.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

12. M. Kmeť , 23. J. Kočí , 34. J. Kočí , 49. S. Vachtl (vl.) , 60. J. Mayer (vl.) , 89. J. Volf
17

V rámci dalšího kola rakovnické trojky zavítal Oráčov na půdu vzdálených Mšeckých Žehrovic, kde jej čekal zejména v domácím prostředí silný celek. To dokázali domácí již v prvním poločase, kdy si vytvořili luxusní náskok, který v druhé polovině utkání zopakovali a výsledkem bylo vysoké a zasloužené vítězství.

Produktivita domácích

Jako první se do šance dostal hostující celek, ale přímý kop nezužitkoval. Poté to byli domácí, kteří zařadili vyšší rychlostní stupeň a na hřišti kralovali. Ve 12. minutě jako první rozjásal domácí fans přesným zásahem Kmeť - 1:0. Domácím byla jedna branka málo, a tak udeřili znovu, konkrétně krásnou brankou Kočí - 2:0. Oráčov nezachytil tempo Mšeckých Žehrovic, i tak si ale dokázal vytvořit šance. Z přímého kopu Veselý vychytal Sejpku. Po půl hodině hry se ozval znovu Kočí, jehož branka opět stálo za to - 3:0. První poločas tak měl jasného vítěze.

Vlastní góly vzaly Oráčovu naději

Druhý poločas měl podobný průběh jako ten první. Opět to byli domácí, kteří diktovali tempo hry. Ti se také pár minut po zahájení druhého dějství mohli radovat z branky, když Vachtl zamířil do nesprávné sítě - 4:0. Uběhla hodina hry a na světě byl další vlastní gól, tentokrát Mayerův - 5:0. Hosté ale znovu měli šance, ze kterých mohli zamíchat kartami.

Znovu to byl Sejpka z přímého kopu, ale Veselý se překonat nenechal. V další příležitosti se ocitl Tokar, ale z metru mu byla branka malá. Zápas plynul do svého konce, kdy se hostující fotbalisté viděli v kabinách, ale na cestu dostali ještě jeden dárek od Volfa - 6:0. Vysoká výhra a čisté konto pro Veselého bylo důvodem k pozápasovým oslavám.

SK Mšecké Žehrovice
Libor Slavík, vedoucí týmu: Kluky musím pochválit. Sedlo si to a cítím, že jako mančaft jdeme správným směrem.

SK Oráčov
Milan Richtr, záložník: Zápas jsme si prohráli vlastními chybami. Dali jsme si dva výstavní vlastní góly. A když jsme se dostali do šance, tak nás vychytal domácí brankář. Domácím jsme nestíhali, byli fotbalovější a rychlejší.

M. Veselý [-] - P. Petr [-] (61. J. Svéchota [-] ) , J. Kočí [-] , M. Kmeť [-] , J. Hejna [-] , K. Uher [-] (65. J. Rais [-] ) , J. Prokeš [-] , J. Mráz [-] , T. Tišer [-] , J. Volf [-] , R. Škutchan [-] (75. L. Slavík [-] )