11.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2019-2020

--

Jesenice byla vyrovnaným soupeřem, sahala po remíze

89. P. Altman - 29. J. Sláma (p.) , 40. F. Machovský
25

Hředle přijely do Jesnice jako favorit, zápas to ale jednoznačný nebyl a Jesenice sahala minimálně po remíze.

Hředle šly penaltou do vedení

První poločas začaly aktivně obě mužstva aktivně, po několika šancích na obou stranách se ve vápně odrazil míč ke Slámovi, ten byl zastaven nedovoleně a rozhodčí pískal pokutový kop! Tu si vzal sám faulovaný hráč a ten penaltu bezpečně proměnil - 0:1. Ve 39. minutě ukázal svou fotbalovost Jan Sláma, když od vlastní poloviny přešel přes několik hráčů domácích fotbalistů, přesnou nahrávkou vybídl Machovského, ten udělal kličku gólmanovi a hosté mohli slavit druhou branku v síti domácích a do kabin se šlo za stavu 0:2

Útočná snaha Jesenice vedla k dramatickému konci

Domácí chtěli se zápasem něco udělat, z pozice stopera byl na hrot vysunut rychlý Mutinský a byl to právě on, který hostům dělal potíže. V 60. minutě se mohl v obrovské příležitosti v tváři tvář gólmanovi prosadit Hladký, ten ale trestuhodně zahodil a branku netrefil. V 65. minutě domácí dokázali snížit, byl ale máván offside a gól nebyl uznaný. Snížit se jim podařilo až v samotném závěru, to se po dorážce trefil úplně osamocený Altman - 1:2, do konce zápasu se už nic zásadního nestalo a Hředle si tak odváží cennou výhru.

FK Hředle
Jan Sláma, záložník: Zajížděli jsme k poslednímu avšak houževnatému celku tabulky. Věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduché a to se potvrdilo, přes neproměňování obrovských tutovek jsme se museli strachovat o výsledek do posledních minut, zlaté tři body!