10.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2019-2020

--

Mšec naprosto zdemolovala Slabce

15. T. Fencl - 2. J. Kapek , 7. J. Kapek , 18. J. Kapek , 21. L. Beneš , 28. M. Burger , 31. J. Kapek , 32. J. Vávra , 34. J. Kapek , 40. J. Vávra , 69. J. Kapek , 71. J. Zeman , 76. J. Vávra , 78. J. Kapek , 84. L. Beneš , 87. M. Burger
24

Favorita celé soutěže doma přivítaly Slabce, že Mšec byla velkým favoritem bylo jasné, ale že domácí fotbalisté inkasují patnáctkrát, to nečekal nikdo.

Nadvláda Mšece již od prvních minut

Diváci teprve usedali na svá místa a jejich tým už inkasoval, když se hned v úvodu trefil hlavou Jiří Kapek a to po centru Pechance. Jen o 5 minut později se prosadil znovu Kapek, když ho Janoušek vyslal kolmicí a Kapek šel sám na gólmana, ten zkušeně obstřelil gólmana Leva. Ke slovu se dostali domácí, po levé straně se efektně uvolnil Konopásek a po jeho centru snížil Fencl na 1:2 a zápas tak mohl dostat jiný náboj, to se ale nestalo. Kapek stále neměl dost, opět utekl obraně a znovu šel sám na gólmana, toho obešel a a mohl slavit hattrick. Další gól Mšece dal Lukáš Beneš, to když se trefil z trestňáku. Asistenci si připsal Vávra, ten připravil gól Burgerovi a to už bylo 1:6 a se Slabcemi to vypadlo už opravdu zle. Kapek měl svůj den, další jeho gól po špatné malé domů  - 1:7. Na 1:8 se zvyšoval tentokrát Vávra, když vypíchl domácí obraně balón. Poslední gól v prvním poločase vstřelil ještě opět Kapek.

Demolice pokračovala

Na 1:10 zvyšoval opět Kapek po přihrávce od aktivního Vávry. Další gól vstřelil konečně někdo jiný, než Kapek a to po pěkné kombinaci Zeman. Svůj hattrick vstřelil i Vávra, to po úniku Vávry a kličce gólmanovi, po gólech si ještě připsal znovu Kapek, Beneš a Burger a naštěstí pro domácí se pískal konec a Mšec Slabce zdemolovala 1:15

TJ Sokol Mšec - Nové Strašecí
Lukáš Beneš, obránce: Není co k tomu asi říct, po 20 minutách hry bylo po zápase. Díky Slabcům, že zápas odehráli v klidu.