10.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2019-2020

--

Hředle potvrdily svoji formu a porazily houževnaté Senomaty

43. V. Ryšlavý , 58. J. Sláma (p.)
24

Na horkou půdu do Hředel zajížděl druhý tým tabulky, diváci se mohli těšit na vyrovnané utkání s dobrým fotbalem.

Hředle šly do vedení těsně před poločasem

Do první půle vstoupily do utkání aktivněji Senomaty, jejich první dvě příležitosti proměnit ale nedokázaly. Po několika šancích se prosadil Kučera, jeho branka nebyla správně neuznána kvůli offsidu. Gólem do šatny se dostaly Hředle po gólu Ryšlavého, který se dostal přes Máchu a rozjázal domácí publikum - 1:0

Zvýšení a následné udržení vedení Hředel

Druhý poločas začaly aktivněji Hředle, velkou šanci měl hlavou Jan Sláma, toho ale Kučaba vychytal. V 58. minutě předvledli domáci akci, po které byl na Slámu pískaný pokutový kop! Výborně technicky vybavený Sláma se z penalty nemýlil a zvýšil pro domácí na 2:0. Do konce zápasu byla kromě neproměněných šancí k vidění i červená karta pro Rendla. Hředle si dvougólový náskok do konce zápasu dokázaly pohlídat a berou tak všechny body.

FK Hředle
Vladimír Hladký, záložník: Senomaty, druhý tým v tabulce byl těžký soupeř. Očekávali jsme, že na nás nalítnou, ale opak byl pravdou. Soupeře jsme nepodcenili a hráli jsme náš fotbal a to vedlo k našemu dvoubrankovému vítězství.

FK Hředle
V. Malinovský [-] - D. Rais [-] , V. Ryšlavý [-] , B. Amauwah [-] , T. Čuda [-] , V. Hladký [-] , J. Sláma [-] , F. Machovský [-] (82. D. Brož [-] ) , D. Minařík [-] (80. D. Zilcher [-] ) , T. Rendl [-] , M. Somol [-] (87. M. Čuda [-] )

SK Senomaty
O. Kučaba [-] - J. Kučera [-] , M. Fojtík [-] , T. Pichner [-] , M. Karnold [-] , M. Sailer [-] (64. A. Polcar [-] ) , L. Mácha [-] , D. Moroz [-] , J. Kodeš [-] , O. Havel [-] , R. Trešl [-]

ŽK: 76. V. Malinovský - 67. M. Karnold . ČK: 84. T. Rendl .
Počet diváků: 79. Rozhodčí: STROUHAL Jiří - MINAŘÍK Hanuš (N), KOŘÍNEK David (N).