Olešná urvala výhru proti silné Lužné

26

Do Olešné přijížděli fotbalisté z Lužné a fanoušci se mohli těšit na pěkné a vyrovnané utkání, které rozhodl gól až v 90. minutě.

Vyrovnaný a fotbalový první poločas

Trochu lepší vstup do zápasu měli domácí, gól to ale nepřineslo, tak se o slovo přihlásil Josef Vejvoda z Lužné a v 11. minutě poslal své barvy do vedení - 0:1. Zápas byl vyrovnaný, po šancích na obou stranách se dokázal prosadit Martin Polášek, když po centru byl sám a dokázal hlavičkovat - 1:1. Jen o 4 minuty se znovu prosadil Polášek, tentokrát střelou ve vápně dokázal otočit vývoj utkání na stranu domácí Olešné. To hosty dokázalo probudit a vytvářeli si spoustu šancí, jednu z nich dokázal Radek Polášek vyhlavičkovat z brankové čáry. Olešná tyto závary přežila a do kabin se šlo za stavu 2:1

Rozhodující gól v posledních vteřinách zápasu

Druhý poločas byl již od začátku vyrovnaný, gól padl až v 81. minutě, to dokázal srovnat stav zápasu na 2:2 Vojtěch Černý. Fotbal se hraje až do poslední vteřiny, o tom se přesvědčili fotbalisté z Lužné, v 90. minutě postupoval domácí Procházka středem hřiště, ten přihrál Vodrážkovi a ten šajtlí rozhodl zápas v poslední minutě. Zápas tak skončil 3:2 a domácí tak mohli slavit.

FC Olešná
Lukáš Vrbata, záložník: Věděli jsme, že to bude těžký zápas, že budeme muset hrát jednoduše, protože Lužná má opravdu rychlé hráče, které jsme v rámci možností dokázali eliminovat a díky naší bojovnosti bereme zlaté 3 body.

TJ Sparta Lužná
Robert Grill, záložník: Neproměnili jsme několik tutovek a góly jsme inkasovali po hloupých chybách. Nepovedený zápas.

FC Olešná
P. Procházka [-] - M. Sládek [-] (82. S. Fiala [-] ) , L. Vrbata [-] , J. Procházka [-] , R. Polášek [-] , M. Polášek [-] , K. Ivančík [-] , Z. Přibík [-] , L. Helebrant [-] , T. Vodrážka [-] , M. Elmerich [-]

P. Staněk [-] - J. Vejvoda [-] , A. Špička [-] , D. Bechner [-] (46. V. Černý [-] ) , D. Vejvoda [-] , R. Grill [-] , J. Špička [-] , R. Šnajdr [-] (68. O. Košulič [-] ) , R. Pokorný [-] , M. Rek [-] , D. Kopernický [-]

ŽK: 34. M. Elmerich , 39. M. Polášek , 72. J. Procházka - 16. D. Bechner , 60. R. Grill , 75. J. Vejvoda .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: ŠVÁCHA Josef - ČERNÝ Jakub (N), KŘIVÁNEK Martin (N).