Lužná potvrdila letošní formu

21

Po nevydařeném zápase se Senomaty Lužná zajížděla do Jesenice, kde se ji zápas povedl a svého soupeře porazila a připsala si další důležité body.

Půl hodiny bez branek

Ze začátku se hrálo bez šancí. V první velké šanci se objevil Mutinský, ale prosadit se nedokázal. Krásný gól, ten dokázal trefit střelec Bechner, když z 30 metrů dokázal trefit branku, gólman domácích se zrovna nacházel mimo tři tyče. Zvýšit pro Lužnou se povedlo Adamovi Špičkovi, prokazuje, že je pro něj levá jako pravá a góly střílí oběma.

Rychlý gól Bechnera

Gólový účet druhého poločasu otevřel svým druhým gólem Denis Bechner, jeho pěkná přízemní střela k tyči nemohla skončit jinak než vstřelenou brankou. V minutě 64. se po lajně uvolnil rychlonohý Josef Vejvoda a předložil Robertu Grillovi na malé vápno a ten uklidil bez problému a zvýšil už tak na 0:4 a tímto skórem zápas i skončil.

Počet diváků: 50. Rozhodčí: KOZÁK Lubomír - FIALA Petr (N), KOTEK Petr (N).