4.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

7. V. Černý , 50. J. Vejvoda , 63. R. Pokorný (p.) , 70. J. Vejvoda
23

Kněževes neprožívá ideální vstup do tohoto soutěžního ročníku, což mohla nyní napravit v Lužné. Naopak domácím se daří a pod novým koučem Josefem Petrášem to šlape. Navíc mohla Sparta přivítat nové posily ze Hředel, a to Denise Bechnera a Martina Cibulku. Tento zápas patřil Lužné.

TJ Sparta Lužná
Radek Šnajdr, záložník: Do zápasu jsme nastoupili už s dvěma novými posilami ze Hředel a bylo to znát. Celý zápas jsme diktovali tempo hry a zápas mohl skončit klidně 8:0. Kněževes jsme k ničemu vážnějšímu nepustili.

FK Kněževes
Matěj Koloc, útočník: Vydrželi jsme držet krok poločas, kdy jsme přežili vyložené šance soupeře a s trochou štěstí jsme mohli dát i vyrovnávací gól. Ve druhé půli Lužná prokázala větší kvalitu a chuť do hry a definitivně nás zlomil třetí gól. Bohužel se opět ukázalo, že pokud nebudeme trénovat, tak to samo nepřijde. Lužná vyhrála zaslouženě a i díky Láďovi Lennerovi nebyl rozdíl ve skóre větší.

M. Pokorný [-] - A. Špička [-] , D. Bechner [-] (87. L. Nágl [-] ) , V. Černý [-] (67. P. Ambrůžek [-] ) , M. Cibulka [-] , R. Šnajdr [-] (77. P. Staněk [-] ) , O. Košulič [-] (46. R. Grill [-] ) , R. Pokorný [-] (87. P. Hejl [-] ) , M. Rek [-] , J. Vejvoda [-] , D. Kopernický [-]

FK Kněževes
L. Lenner [-] - O. Neveďal [-] , M. Miksa [-] , L. Malafa [-] , P. Komžik [-] , J. Kříž [-] , J. Vršecký [-] , R. Čihař [-] , M. Koloc [-] , M. Houška [-] (46. J. Žemlička [-] ) , P. Čihař [-]

ŽK: 5. J. Vejvoda , 15. M. Cibulka , 71. D. Bechner - 66. L. Lenner , 72. J. Vršecký .
Hráči zápasu: V. Černý , J. Vejvoda .
Počet diváků: 154. Rozhodčí: SVOBODA David - KRUMHANZL Karel (N), MAI Marek (N).