12.kolo, Středočeský | Mělník | III. třída sk. A, 2019-2020

5. J. Čáp , 14. J. Čáp , 19. J. Jindřich , 41. M. Sop , 46. M. Skandrani , 52. M. Sop , 68. M. Sop , 79. M. Sop , 81. M. Skandrani , 90. V. Paveza
5

Report zaslal Jaroslav Kysela. Děkujeme!

Domácí po půli vedli

Totální destrukce. Mladé a běhavé mužstvo Veltrus nasypalo zdecimované Jeviněvsi deset branek a mohlo jich být daleko víc. Jeviněves přijela do Veltrus v roli jasného outsidera, k tomu má problémy vůbec se sejít v plném počtu a i tentokrát nastoupila jen v deseti hráčích. Po 25 minutách, kdy se hlavami srazil domácí stoper s Petrem Novotným a ten musel s tržnou ránou do nemocnice, pak dohrávali hosté zápas v 9 lidech.

Domácí si vedení pohlídali

Do druhého poločasu hosty doplnil Jirka Kokšál. Domácí rychlíci si ale i tak dělali na hřišti co chtěli a sázeli jednu branku za druhou. Ještě hůř bylo ve druhé půli, kdy si nejdříve natáhl sval Pavel Macák a po něm se ozvalo bolavé koleno i Jardovi Kyselovi v brance. Veltrusy si tak v tréninkové pohodě zastříleli a skóre se zastavilo až na hrozivých 10:0. Ale kdo se pohybuje kolem mužstva Jeviněvse, toho takový výsledek nejspíš tolik nepřekvapil. Spíš je otázkou času, kdy se nesejdou v hratelném počtu a jejich zápasy budou kontumovány. Ono totiž slízávat takové rány týden co týden, hrát fotbal bez toho že byste se pobavili, to postupně všechny přestane bavit, přestanou na zápasy chodit, začne být tlak na zraněné hráče aby nastupovali atd ad..

AFK Veltrusy
T. Podskalský [-] - V. Paveza [-] , J. Čáp [-] (65. P. Částka [-] ) , M. Skandrani [-] , M. Beneš [-] , L. Veselý [-] (65. B. Částka [-] ) , M. Sop [-] , V. Lorenc [-] , J. Jindřich [-] , P. Vokoun [-] , F. Hofman [-]

TJ Sokol Jeviněves
J. Kysela [-] - P. Novotný [-] , J. Kokšal [-] , J. Špád [-] , M. Schoř [-] , V. Špád [-] , P. Duchoslav [-] , D. Velický [-] , P. Macák [-] , T. Navrátil [-] , M. Janovský [-]

ŽK: 71. V. Špád .
Počet diváků: 15. Rozhodčí: PIXA Josef - MOKRÝ Stanislav (N), KYSELA Jaroslav (N).