6.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2019-2020

--

Nučice stále neporažené

90. M. Potůček (p.) - 60. J. Novák , 84. P. Nevšímal
23

Trpělivou hrou si hosté po bezbrankovém poločase získali po pauze dvougólové vedení, které v poslední minutě korigoval dobropolský Potůček.

Na šance 2:2

Komentář k zápasu poskytl trenér Nučic, Miroslav Hrdlička: "Věděli jsme, že jedeme na horkou půdu, ale také zároveň hrbolatou. V prvním poločase měl největší příležitosti F.Kubalík, ale při jeho sólovém úniku mu míč poprvé uskočil a podruhé povedenou střelu zablokoval domácí obránce. Na druhé straně se dvěma výbornými zákroky zaskvěl T.Krutský. O přestávce jsem nabádal hlavně k trpělivosti a bojovnosti."

Potůček už jen upravil výsledek

Druhý poločas už byl gólově bohatší, ale vícekrát se radovali hosté. Trenér Hrdlička pokračoval:

"Ve druhém poločase jsme začali hrát důrazněji a v šedesáté minutě jsme se dočkali vedení. Při rohovém kopu Neveselý vyběhl, ale přepadl přes svého spoluhráče a na balón nedosáhl. Díky důrazu se k míči dostal Jakub Novák a míč napálil pod břevno - 0:1.

Hru jsme dále kontrolovali a domácí přestávali stíhat v defenzivě. Kubalík běžel proti vybíhajícímu Neveselému, snažil se jej přehodit, ale míč skončil na břevně. Ve dvaaosmdesáté minutě dostal Petr Nevšímal přihrávku na hranici vápna, obešel protihráče a skóroval - 0:2.

Poté opět Kubalík sám proti gólmanovi, ale trefuje jej pouze do nohou. V devadesáté minutě Šulc zbytečně fauloval a Marcel Potůček nařízenou penaltou zkazil Krutskému další čisté konto - 1:2. Děkuji všem hráčům za bojovnost a kolektivní hru."