9. M. Dlugoš , 68. M. Vávra - 16. D. Procházka , 33. R. Šebek (vl.) , 48. K. Franěk (p.) , 57. P. Kalivoda , 64. J. Wild
4

Report zaslal Petr Leksa. Děkujeme!

Hosté po poločase vedli

Úvod utkání se domácím překvapivě vydařil. M. Dlugoš už v 8.minutě zápasu vstřelil vedoucí branku. Doubravanu ale vedení dlouho netrvalo. V 16. minutě a následně v 33. minutě obrátily Cerhovice stav zápasu na svoji stranu. Ve 40.minutě došlo uprostřed hřiště k menší strkanici, kterou rozhodčí k údivu všech posoudil jako hrubé nesportovní chování a oba aktéry poslal do sprch. M. Dlugoš tak bohužel nezasáhne do posledního zápasu Doubravanu příští týden.

Hosté si vedení pohlídali

Na úvod druhého poločasu zvýšily Cerhovice z penalty na 1:3. Díky zmatkům domácích v obraně hosté pohodlně skórovali znovu v 57. a 64. minutě. Celkový výsledek alespoň korigoval na 2:5 újezdský M. Vávra. Újezd své ojedinělé šance nevyužil. Dělal velké chyby v obraně.  Od horšího debaklu zachránil domácí mužstvo  brankář M. Fejtek. Rezerva Újezdu skončila po podzimní části sezóny 2019/2020 na posledním místě se ziskem 3 bodů za tři uhrané remízy.

Počet diváků: 55. Rozhodčí: ŠPICL David - MOUTELÍK Petr (N), HNÍZDIL Josef (N).