V Zaječově se zrodila remíza

4

Report zaslal Petr Leksa. Děkujeme!

Po půli nerozhodně

Zaječov měl zpočátku navrch.Hned ve 3. minutě zápasu dostal Újezd branku.  Hosté však postupně přebírali iniciativu a ve 20. minutě vyrovnal P. Lukačovič střelou bodlem. V prvním poločase měli celkově více ze hry hosté, ale své šance neproměnili.

Oba týmy vstřelily po dvou brankách

Ve druhém poločase obrátil vedení na stranu Újezdu dvěma brankami L. Fiala (za víkend nastřílel celkem 4 góly). Konec zápasu Újezd bohužel nezvládl a v  73. a 80. minutě domácí vyrovnali. Posledních dvacet minut se hrálo ve zbytečně vypjaté atmosféře, ke které přispěly i nepřesná rozhodnutí hlavního sudího, který první poločas pískal solidně. Nervy na uzdě neudržel náš P. Lukačovič (Újezd) a dostal zbytečnou červenou kartu.

Za zmínku určitě stojí, že J. Leksa, T. Vokůrka, L. Fiala a V. Kop (Újezd) měli za sebou již druhý zápas víkendu a neváhali pomoci B-mužstvu i v neděli. Výborný výkon odvedl také R. Šebek ml. (Újezd), který se vrátil na hřiště po dlouhé zdravotní pauze.

Příští neděle bude pro Újezd opět zajímavá. Béčko hraje od 11:30 v Žebráce a současně áčko od 14:30 v Broumech.

Počet diváků: 35. Rozhodčí: PALIČ Jan - KRÁL Stanislav (N), MOUTELÍK Petr (N).