49. A. Ungr - 43. R. Kyncl (vl.)
2

Report zaslal Petr Leksa. Děkujeme!

Vlastní branka na konci prvního poločasu

Tentokrát se újezdské béčko sešlo v poměrně silné sestavě, na rozdíl od Drozdova, kde se v roli brankáře představil P. Alex. Nepříliš pohledný zápas přinášel ojedinělé šance, zakončené oběma týmy většinou mimo branku. Ze strany Újezda bylo vidět spoustu nepřesných přihrávek. Dobře kopnutý roh od V. Kopa hlavičkoval R. Kyncl nad bránu. Tentýž hráč si bohužel před koncem prvního poločasu vstřelil vlastní branku.

Proti deseti hráčům nedokázal Újezd dotlačit výsledek k vítěznému konci

Ve 49.minutě se konečně podařilo A. Ungrovi překonat brankáře hostí a vyrovnat skóre na 1:1. Od 52. minuty hrál Újezd díky vyloučení M. Knotka (ČK za hrubé nesportovní chování) proti deseti hráčům. Ani tato výhoda však Doubravanu žádnou branku nepřinesla. Naopak, M. Fejtek likvidoval střelu k tyči a zachránil alespoň první bod sezóny. Před koncem zápasu ještě skóroval z ofsajdové pozice P. Lukačovič (Doubravan) a z další akce nastřelil bohužel jen břevno. Slabšího soupeře bude Újezd B v dalších zápasech těžko hledat.

Počet diváků: 40. Rozhodčí: BICAN Josef - MOUTELÍK Petr (N), BOGDANOV Michal (N).