Podluhy vezou z venku bod

5

Report zaslal Petr Leksa. Děkujeme!

Po poločase nerozhodně

V posledních třech kolech Újezd na plno bodoval a dalo se očekávat, že se bude snažit prodloužit sérii vítězných zápasů i na domácí půdě. Začátek zápasu tomu ale moc nenasvědčoval, protože ve 20. minutě inkasovali domácí branku hned z první větší šance soupeře. Hra byla hodně vyrovnaná, ale byl to spíše boj o střed hřiště, než pohledný fotbal. Ve 39. minutě se individuálně prosadil D.Štich. Krásnou chytrou střelou nedal hostujícímu brankáři šanci a vyrovnal na 1:1.

Ve druhém dějství branka nepadla

Ve druhém poločasu pokračovala vyrovnaná hra. Více příležitostí měli domácí, ale gól se jim ani hostům vstřelit nepodařilo. S ohledem na vývoj utkání a předvedenou hrou je dělba bodů zasloužená. Bohužel jsme v zápase viděli dvě červené karty. Obě naprosto zbytečné. Podlužský Mottl za surovou hru a újezdský Moutelík po druhé žluté.

Počet diváků: 70. Rozhodčí: BIDŠOVSKÝ Pavel - ŠTOCHL Milan (N), DLOUHÝ Jan (N).