12.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

Stašov měl ze soupeře velký respekt a schytal výprask

8

Exhibiční výhra Žebráka, od Stašova byl vidět velký respekt ze soupeře.

D. Spousta křížnou střelou rozvlnil síť jako první

V 11. minutě se dostal do samostatné akce D. Spousta a křížnou střelou na zadní tyč rozvlnil síť 1:0. V 19. a 21. minutě jako přes kopírák se prosadili postupně po rohovém kopu Kučera a D. Spousta. Dá se říci, že hostující brankář Čermák ještě další střelecké pokusy domácích zmařil.

Domácí přehráli hosty krásnými kombinacemi

Po obrátce ve 49. minutě se Stašovu nepodařilo vystavování hráče do ofsajdu, Herejt unikl a on tyto možnosti proměňuje 4:0. Poté následovaly vybroušené, kombinační akce, které hráči D. Spousta a T. Pergl zakončovali do prázdné branky. V poslední minutě nezůstal pozadu ani A. Vokáč a vypustil z velkého vápna krásnou střelu.

Reportáž ve spolupráci s panem Sýkorou.

Do sestavy kola doporučuji na post středního záložníka Davida Spoustu ze Žebráka.