12.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

Neumětely vyhrály v Chyňavě gólem z 91. minuty

29. Z. Steiner , 87. Z. Steiner - 16. M. Vršecký , 70. J. Šebek (p.) , 90. J. Spousta
8

Dost vyrovnaný duel, paradoxně Chyňavě uškodilo vyloučení hostujícího hráče, neboť zbývající se semkli a příkladně bojovali. Nakonec Neumětely o trošku lepším a také šťastnějším týmem.

Vršecký byl rozdílovým hráčem

V 16. minutě se hostujícímu celku vydařila pohledná akce, na jejím konci byl rozdílový hráč Vršecký, který z 12 metrů překonal brankáře. Ve 29. minutě se naopak domácím povedla kombinační akce a sám na branku postupoval Z. Steiner a vyrovnal.

Konopásek byl vyloučen

V 65. minutě byl pro druhé napomenutí vyloučen Luboš Konopásek a Šemíci „oslabení“ zahráli bojovně a obětavě. V 70. minutě jim pomohl proměněný pokutový kop Jar. Šebka. V 87. minutě prodloužil nákop do šestnáctky hlavičkou J. Kříž a ve skrumáži se nejlépe orientoval Z. Steiner. 2:2. Remíza nebyla souzena a v 91. minutě přesný centr M. Cipriana zakončil hlavou J. Spousta 2:3.

Nejlepší hráči Chyňavy: Z. Steiner, Vaněk, Grygar

Nejlepší hráči Neumětel: Vršecký, Jar. Šebek, Kalina