11.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

--

--

Neumětely zaslouženě porazily Čechii, která kvůli marodce čeká na zimní přestávku

8

Zcela zasloužená výhra Neumětel, Čechie kvůli zraněním čeká na zimní přestávku jako na smilování. Po několika letech byla nucena zabudovat do sestavy „Baču“ Jiřího Nováka a Joukla.

Morstein stihl ještě vyrovnat

V 11. minutě se uvolnil v chybující obraně Jar. Šebek, první střelu ještě brankář vyrazil, na další k tyči neměl nárok 1:0. V 17. minutě zahrál standardku z místa zkráceného rohu lišácky Krob, míč zatočil prudce přímo do branky, brankář vyrazil do břevna, ale stejně poté skončil v síti 1:1. Ve 28. minutě vznikl v hostující obraně další průchoďák a Vršecký pohotově propálil na 2:1. Jáchymov se naposledy v utkání vzepřel lepšímu soupeři ve 30. minutě, když Frydrych postupoval přes polovinu hřiště, do běhu vyslal Morsteina, jenž zahrál brankáři na housličky 2:2.

Domácí zaslouženě zápas vyhráli

Po obrátce si Neumětely vytvořily přečíslení, zakončení zastavilo břevno, nikdo z hostí nedokázal odvrátit a Hejduk hlavou trestal 3:2. Jáchymov postupně odešel fyzicky, z řady šancí domácích se povedlo jen zakončení P. Míky v závěru.

Nejlepší hráči Neumětel: Kalina, Vršecký, Jar. Šebek

Nejlepší hráč Jáchymova: Frydrych

Report ve spolupráci s panem Sýkorou.

Článek na stránkách Čechie.

TJ Čechie Nový Jáchymov
Nový Jáchymov: Nic nového pod sluncem aneb Čechie opět v problémech se sestavou (mj. po více než 3 letech nastoupil do mistrovského utkání J. Novák alias Bača a nevedl si vůbec špatně), navíc na hřišti neoblíbeného soupeře.