10.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Trubín přejel Zaječov, od kterého se čekalo o něco více

7

Od Zaječova se určitě čekalo více po jeho sérii kvalitních výkonů. Trubínu stačil perfektní vstup do utkání a byl pánem na hřišti. Je pravdou, že duel mohl klidně skončit výsledkem 8:4.

J. Klička proměnil trestný kop střelou přes zeď

V 7. minutě zahrál ideálně J. Klička trestný kop z 17 metrů, a to přes zeď do místa, které si měl pohlídat brankář 1:0. V 1.1 minutě vyslal J. Klička obloučkem na zteč Brodana a ten chytře přeloboval brankáře 2:0. Poté Hejcman chytil vyloženou šanci hostí. Naopak R. Klička v jisté šanci pálil vedle. Ve 34. minutě dostal R. Klička míč od spoluhráče před prázdnou branku a bylo 3:0. Hned z rozehrávky hosté založili útok po pravém křídle a zpětnou přihrávku snadno doklepl M. Ungr 3:1.

Domácí vedení ještě navýšili

Začátek druhé půle se lépe vyvíjel pro Zaječov, ale branka byla pro ně zakletá. V 68. minutě po centru hlavičkoval R. Klička do branky, brankář míč neudržel a Vokáč lehce dorazil 4:1. Na další branky si vzájemně vypomohli Rajtr a Vokáč.

Nejlepší hráči Trubína: R. Klička, Rajtr

Nejlepší hráči Zaječova: M. Sommr, Jiří Velvarský

Reportáž ve spolupráci s panem Sýkorou.

Zaječov
TJ Zaječov: Áčko nestačilo na kvalitní domácí tým a z Trubína veze půl tucet gólů.