9.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

--

6

Utkání mělo svoji kvalitu, v prvním poločase zejména zásluhou Chyňavy, po změně stran naopak dominoval Cembrit. Rozdílovým hráčem byl střídající hrající trenér David Hampl, který za půl hodiny vstřelil hattrick a nechal se vystřídat.

Kříž dal úvodní branku tvrdou hlavičkou

Chyňava od začátku doslova vlétla na domácí viditelně živější a důraznější projev. Přesto Závodí mělo blíže k úspěchu. V 15. minutě pěknou střelu Z. Nápravníka z hranice šestnáctky brankář Grygar v pádu vyrazil. Po chvíli se na něj sám řítil Paluska, zakončení poslal zbrkle dost mimo branku. V 19. minutě po centru Z. Nápravníka hlavičkoval ze 2 metrů Sládek, Grygar neuvěřitelně zachránil. Ve 23. minutě zahrál ze strany přímý kop D. Steiner a volný Kříž ze 7 metrů tvrdou hlavičkou 0:1. V následující minutě se vydařila střela Z. Nápravníkovi s tečí skončila ze 17 metrů za zády brankáře 1:1. Ve 31. minutě po rohovém kopu hlavičkoval nebezpečně Kříž, z brankové čáry odvracel Landa. Ve 40. minutě zahrával trestný kop z 18 metrů D. Steiner, přízemní střele do protipohybu brankáře změnil směr vedle zdi domácí hráč 1:2.

Střídající hrající trenér David Hampl vstřelil hattrick

Ve druhém poločasu hned ve 47. minutě zabránil brankář Grygar ve skórování L. Nápravníkovi. V 53. minutě po minutě pobytu na hřišti Hampl zařídil vyrovnání. Výborný centr Zednika zakončoval hlavičkující Malý, brankář vyrazil, Hampl se prosadil ve skrumáži a zblízka propálil mezi nohama brankáře 2:2. Naráz se poměr sil úplně obrátil, Cembrit bojoval o každý metr hřiště. V 61. minutě se uvolnil Z. Nápravník a nádherný zákrok předvedl Grygar. Po chvíli centroval Zednik, hlavičkou prodloužil L. Nápravník a Sládek ze 3 metrů nevyzrál na Grygara. V 68. minutě po bratrské spolupráci L. Nápravníka zázračným zákrokem rozesmutněl brankář Grygar. Vzápětí unikl Paluska, obešel konečně kličkou i brankáře, ale z těžkého úhlu trefil jen boční síť. Chyňava v té době neskutečně propadla a působila překvapivě bezradně. V 71. minutě přenesl hru z pravé strany Hampl na opačnou, Z. Nápravník po kličce obránci ze 14 metrů k bližší tyči nekompromisně 3:2. V 80. minutě téměř od rohového praporku centroval Zednik a Hampl hlavou z 6 metrů se nemýlil 4:2. V 83. minutě našel další ukázkový centr Zednika L. Nápravníka, který připravil pro Hampla, jenž chytře přehlavičkoval brankáře 5:2.

Nejlepší hráči Cembritu: Z.Nápravník, Hampl, Zednik, D. Novotný

Nejlepší hráči Chyňavy: Grygar, Kříž, D. Steiner