9.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

Zaječov solidního soupeře překonal až po přestávce

52. R. Kaniok , 55. V. Ungr (p.) , 78. T. Braun
6

Zaječov po čase v nejsilnějším složení, ale dlouho nenacházel recept na překonání solidního soupeře. Po zlomové úvodní brance byl pánem na hřišti a plně využíval rychlosti svých útočníků.

Vyrovnaný poločas

Bezbrankový poločas měl zcela vyrovnaný průběh, hostující obrana v čele s brankářem Hrdličkou však byla více zaměstnána.

Kaniok obešel i brankáře a otevřel skóre

V 52. minutě uvolnil ideálně Braun za polovinou nabíhajícího Kanioka, který obešel i brankáře a otevřel skoré 1:0. Hned v 55. minutě byl u míče dříve M. Ungr než vybíhající brankář, ten fauloval a z nařízené penalty se Vl. Ungr nemýlil. V 78. minutě unikl v křídelním prostoru Vurm a přesnou přihrávkou vybídl Brauna, jenž se nádherně trefil pod břevno 3:0. Po celý druhý poločas si Zaječov vypracoval řadu dalších brankových příležitostí, především M. Ungr, hodně zachránil brankář Hrdlička. Měl i potřebné štěstí při nastřelení břevna M. Ungrem a tyče Ciprou.

Nejlepší hráči Zaječova: R. Tomášek, Šimůnek, Vl. Ungr

Nejlepší hráči Stašova: Hrdlička, Bílek