9.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

Žebrák si v derby s Březovou připsal už devátou výhru

3. M. Herejt , 47. K. Vajs , 82. D. Spousta , 86. J. Kuník
6

Žebrák v derby si pohlídal výhru i čisté konto. Byl jasně lepším týmem.

Herejt se z první placírkou trefil k tyči

První poločas jasně v režii Žebráka. Hned ve 3. minutě zahráli hosté standardku, předpisově při ní rotovali a v malém vápně vyplaval Herejt a z první se placírkou trefil k tyči 0:1. Březová se zmohla jen na snahu a náznaky končily za polovinou. Z rychlých protiútoků hrozilo největší nebezpečí z kopaček Vajse a Vokáče. Ve 35. minutě jedovatou střelu T. Kuníka z 20 metrů vytáhl brankář Košťálek na roh.

Po centru Beneše Barták hlavičkoval jen doprostřed branky

Ve 47. minutě přišla ztráta míče, následoval rychlý nákop na Herejta, Vajs předběhl zadáka a na pravou zadní tyč z 14 metrů napnul síť 0:2. Vedoucí tým prostřídal a relativně se domácí dostali více do hry. Měli pasáže, kdy měli častěji míč na kopačkách, ale pouze po velké vápno. V 70. minutě byla největší šance k případné zápletce, kdy centroval Beneš a z malého vápna hlavičkoval Barták, přece jen doprostřed branky a Kačírek vyrazil. V 82. minutě přišel prohraný souboj, míč získal Vajs, připravil pod sebe na nabíhajícího Spoustu. Brankář Košťálek stačil nohou jen vyrazit a pokračující Spousta hlavičkou z 6 metrů vrátil na správné místo 0:3. V 86. minutě se zrodil rychlý protiútok, na jehož konci byl střídající J. Kuník, který ve skrumáži na dlouhou nohu zařídil konečný stav 0:4.

Nejlepší hráči Březové: Hošek, Beneš

Nejlepší hráči Žebráka: D. Spousta, Herejt, Vokáč, Vajs

Reportáž ve spolupráci s panem Sýkorou.

SK Březová – Bzová
M. Košťálek [-] - M. Barták [-] (83. D. Pavlík [-] ) , P. Šobek [-] , P. Nečas [-] , T. Lorenc [-] , J. Hošek [-] , P. Dupač [-] (83. M. Košťálek [-] ) , P. Vyžďura [-] (76. D. Novák [-] ) , R. Kuška [-] (86. P. Vokáč [-] ) , J. Hubka [-] , M. Müller [-] (46. J. Beneš [-] )

TJ Spartak TOS Žebrák
L. Kačírek [-] - K. Vajs [-] , D. Spousta [-] , I. Kučera [-] , M. Žalud [-] , M. Herejt [-] (77. J. Kuník [-] ) , A. Vokáč [-] , A. Procházka [-] (64. M. Fiala [-] ) , T. Kuník [-] , D. Černý [-] , J. Novák [-] (54. O. Kuška [-] )

ŽK: 25. M. Barták , 38. J. Hošek , 56. P. Nečas - 81. A. Vokáč .
Hráči zápasu: J. Hošek , J. Beneš - A. Vokáč , K. Vajs , D. Spousta , M. Herejt .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: KNOTEK Václav - PALIČ Jan, VODIČKA Ladislav.