9.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

--

6

Zasloužená a důležitá výhra Drozdova ve velice slušně hraném duelu týmů ze spodních pater tabulky. Rozhodla bojovnost a nasazení, které v předchozích zápasech domácím chybělo.

Karlštejn preferoval zajištěnou obranu

Brankář Lisý v obnovené premiéře neměl prakticky žádnou práci. Karlštejn preferoval zajištěnou obranu a spoléhal na brejky. Ty však soupeř dobře pokryl a povolil pouze několik centrů, které brankář v klidu pokryl.

Spurný z 10 metrů umístil střelu přesně mezi tyče

Vše podstatné se odehrálo až v druhém dějství. V 64. minutě vyhození brankáře si zpracoval Švarc, akci zatáhl V. Vodička a na konci pohledné akce se objevil Spurný jenž z 10 metrů po zemi umístil za tyč 1:0. V 89. minutě pak vybojoval míč Pichlík, v malém vápně si vybral Švarce, který chladnokrevně zavěsil na 2:0.

Nejlepší hráči Drozdova: Spurný, V. Vodička, Pichlík