8.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

Beroun B hrál, co potřeboval a skóre úctyhodně narůstalo

16. N. Bednárik , 29. M. Krčma , 43. R. Grajcar , 50. R. Grajcar , 53. E. Bíllý , 66. R. Grajcar (p.) , 89. E. Bíllý
7

ČL Beroun B hrál, co potřeboval, skoré narůstalo úctyhodně. Velkou zásluhu má zejména mladík Roman Grajcar. V začátku jakoby dělal oběma aktérům problém rovný terén UMT Máchovna.

Hůla vytáhl gólovou hlavičku

Hosté začli nebojácně, když v 9. minutě po rohovém kopu vytáhl brankář Hůla gólovou hlavičku. Po vedoucí brance Bednárika byla dost důležitá branka na 2:0 v podobě parádní střely Krčmy z 25 metrů. Rovněž skvěle zahraný trestný kop Grajcara přes zeď neměl chybu, brankář nestačil reagovat.

Grajcar zkompletoval hattrick

Poté po obrátce ještě Grajcar proměnil pokutový kop, zatímco v 69. minutě se to nepodařilo Drozdovu. Brankostroj byl v plném provozu i proto, že ve 43. minutě se nechal vyloučit Pajer, když zmařil zjevnou brankovou příležitost soupeře. Ve druhém poločase se hosté zlepšili, ale brankově to nedokázali vyjádřit.

Nejlepší hráči ČL U Beroun B: Grajcar, Miloš Novák, Hůla.

Nejlepší hráč Drozdova: Voráček