Hořovicko B doplatilo na souběh zápasu s A týmem i dorostem a z Chyňavy odjelo s prázdnou

7. J. Buncík (p.) , 40. J. Buncík , 80. Z. Steiner - 83. M. Svoboda (p.)
8

Rezerva tentokrát citelně doplatila na souběh termínu utkání s A týmem i dorostem. Vypomohl obětavě Karel Cajthaml r. 1962 i trenér Tomáš Janča. Nelze se divit, že v prvním dějství se hosté téměř neprosadili na dostřel branky.

Buncík se dvakrát prosadil

V 7. minutě šli domácí do vedení, když Buncík proměnil pokutový kop. Ve 40. minutě zahrál kvalitně rohový kop Z. Steiner a na vzdálené tyči hlavou do protipohybu brankáře s pomocí tyče zvýšil opět Buncík 2:0.

Z. Steiner nasadil brankáři „jesličky“

Vedení ukolébalo domácí natolik, že iniciativu převzalo po přestávce Hořovicko B jemuž pomohl i příjezd několika dorostenců. Od té doby byl tým více než rovnocenným protivníkem. Brankář Grygar byl rázem v dostatečném vytížení, zejména vychytal možnosti Hošťálka, M. Svobody i Kaňky. Tým si vytvořil 8 přímých kopů, polovinu z nich však poslal do neznáma. Chyňava se jim chtěla vyrovnat ve spalování šancí a vyznamenal se zejména Husák a skórovat se nepodařilo v tutovce ani Kaslovi. Buncíkovu hlavičku zastavilo břevno. Nakonec v 80. minutě vybojoval míč Vaněk, vyslal do sóla Z. Steinera, jenž nasadil brankáři „jesličky“ a míč si posléze doběhl a bylo 3:0. V 83. minutě dostal možnost provést pokutový kop i M. Svoboda a snížil na 3:1.

Nejlepší hráči Chyňavy: Z. Steiner, Vaněk, P. Petrbok, Grygar, Buncík.
Nejlepší hráči Hořovicka B: Štajner, Frydrych, Koten

Reportáž ve spolupráci s panem Sýkorou.

Počet diváků: 150. Rozhodčí: Červenka Martin - ZÁVORA Vlastimil, CHVÁTAL Vladimír.