8.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

V pohledném utkání si Stašov vyšlápl na Neumětely

7

Fotbal se musel líbit, oba týmy preferovaly útočnou hru, takže plno šancí. Klidně mohlo utkání skončit s výsledkem 8:6. Domácí se opírali o Kuličku, spolehlivého brankáře Hrdličku a na brejky T. Eichenmanna, kteří tvořili základní kámen úspěchu.

Eichenmann dvakrát zavěsil

Na branku se nečekalo dlouho, v 3. minutě centroval Malý a hlavou na zadní tyči otevřel skóre Eichenmann. Ve 30. minutě vznikl závar v pokutovém území a Eichenmann uklidil míč doslova až za háčky 2:0. V té době podržel domácí brankář Hrdlička, další možnosti vyřešil soupeř vyloženě nepřesně.

Vršecký proměnil pokutový kop

V 54. minutě se nepovedl brankáři výkop ze země, vše vystihl Eichenmann a zkompletoval hattrick. V 61. minutě proměnil Vršecký pokutový kop na 3:1. Jeho spoluhráči však pohrdli s další loženkou. V 72. minutě byl k vidění krásný gól, míč zpracoval na prsa Dlouhý a křížnou střelou z 25 metrů napnul síť 4:1. Po chvíli v 75. minutě mu připravil ideálně Eichenmann mezi obránce a výstavním lobem Dlouhý okopíroval Poborského 5:1. Mezi tím Šemící opět zahodily několik brankových šancí. V 78. minutě unikl zadákům Eichenmann a jeho centr zblízka zužitkoval Závorka 6:1. Hosté zásluhou Laštovičky v 83. minutě jen kosmeticky upravili výsledek.

Nejlepší hráči Stašova: T. Eichenmann, Hrdlička, Dlouhý, Kulička

Nejlepší hráči Neumětel: Laštovička, Vršecký

Reportáž ve spolupráci s panem Sýkorou.

TJ Stašov
V. Hrdlička [-] - O. Podhorník [-] , A. Kučera [-] , M. Hityk [-] (74. Z. Krušina [-] ) , J. Malý [-] , D. Hruška [-] , T. Eichenmann [-] , P. Dlouhý [-] , J. Závorka [-] (80. M. Langer [-] ) , O. Kulička [-] , M. Barborka [-]

SK Horymír Neumětely
V. Bláha [-] - K. Hejduk [-] , P. Kalina [-] , M. Ciprian [-] , J. Šebek [-] (28. P. Míka [-] ) , M. Vršecký [-] , L. Tůma [-] , K. Ciprian [-] , J. Laštovička [-] , V. Bláha [-] , L. Konopásek [-]

Počet diváků: 65. Rozhodčí: VLACHOPULOS Patrik - VLACHOPULOS Achileas, VODIČKA Ladislav.