7.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

14. M. Krejča , 34. M. Krejča , 38. R. Grajcar (p.) , 62. M. Krejča , 69. M. Novák , 72. D. Skučko
7

ČLU Beroun B zvítězila zaslouženě s čistým kontem, rozdílovým hráčem byl Matěj Krejča velká výpomoc z divizního týmu, autor hattricku.

Domácí brankář skoro nastydl

Hned od začátku to byl souboj domácích s brankářem Klimentem, nejprve vyboxoval roh Grajcara, poté vyrazil nepříjemnou střelu Krejči na roh, a nakonec vyškrábl i zakončení Grajcara. Naopak domácí brankář za celý poločas nastydl. Ve 14. minutě přišlo nečekaně kuriozní zaváhání Klimenta, uklouzl při výkopu od branky a chytrým obloučkem zařídil 1:0 Krejča. Vzápětí Krejča vybídl ke skórování Pošmurného, Kliment skvěle zachránil. Ve 34. minutě šel Krejča důrazně do souboje se stoperem, získal míč a snadno propálil brankáře 2:0. Ve 38. minutě suverénně proměnil Grajcar pokutový kop. Teprve ve 45. min přišlo první ohrožení brankáře Hůly z úrovně šestnáctky z kopaček Holečka.

Beroun B pokračoval v dominanci

Po změně stran působila rezerva příliš suverénně a přestala hrát. V 53. minutě z ideální vzdálenosti poblíž šestnáctky prováděl Klusák přímý kop, ale doprostřed branky to byla lahůdka pro Hůlu. Teprve další branka probudila domácí, v 62. minutě zatáhl křídelní akci Bednárik a Krejča završil hattrick. Poté hostující Hůrka ze sóla lehce poslal do náruče brankáře. V 69. minutě vybojoval ztracený míč Pošmurný a zpětnou přihrávkou krásně našel nabíhajícího Miloše Nováka, jenž podél brankáře 5:0. V 72. minutě se vydařila přímočará akce střídajícímu Skučkovi a opět podél vybíhajícího brankáře 6:0. V závěru odmítl Karlštejn čestný úspěch, když už měl skórovat zblízka Hůrka, brankář vyrazil před sebe a neuvěřitelně překopl v malém vápně dobíhající Klusák.

Nejlepší hráči ČL U Beroun B: Krejča, Vopěnka, Miloš Novák. Nejlepší hráči Karlštejna: Soukup, Kliment.

Za zmínku stojí velice úspěšný debut Vlastimila Ehla v roli asistenta rozhodčího. Kéž by bylo více podobných aktérů.

Reportáž ve spolupráci s panem Sýkorou.

TJ Karlštejn
Michal Šaman, hráč: Opět jsme doplatili na školácké chyby v zadních řadách, po kterých jsme inkasovali většinu branek. Bohužel nás tyto chyby provázejí ve všech podzimních venkovních zápasech, do příštích duelů se na tyto nedostatky musíme důkladně zaměřit.