7.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Chyňava využila chyb v obraně Drozdova a odvezla si cenné vítězství

7

Zajímavý duel zejména do poločasu nenudil. Obehranou písničkou jsou hrubé chyby v obraně Drozdova, po nichž si Chyňava odváží cenné vítězství. Bez stratéga Pichlíka nedokázali domácí vymyslet účinnou taktiku.

Buncík vymetl šibenici

Ve 21. minutě po centru vznikl před Grygarem velký závar, odražený míč od brankáře se stal kořistí Zelenky a zblízka napnul síť 1:0. Ve 28. minutě hosté vymysleli pohlednou branku, když se z 25 metrů Buncík z první trefil do šibenice 1:1. Ve 37. minutě si dávala obrana přednost, zaváhání využil Vaněk a stav se otočil 1:2. Ve 44. min nesmyslně rozehrával brankář Krafek míč napříč pokutovým územím a vše vystihl Husák a do prázdné branky 1:3. Po rozehrávce ve středu kruhu Větrovský vysunul Spurného, jenž našel v malém vápně Fikara a bylo 2:3.

Liška pálil pouze do břevna

Druhý poločas byl dost rozkouskovaný, z lepších fotbalových okamžiků lze vyzvednout nastřelené břevno chyňavským Liškou, naopak Lorenc opuštěnou branku netrefil. V 84. minutě po druhém napomenutí byl vyloučen Husák.