7.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

Ve vyrovnaném zápase rozhodla produktivita Neumětel

29. J. Šebek , 58. J. Šebek , 86. K. Hejduk - 32. V. Ungr
7

Za chladného počasí dost vyrovnaný zápas, velký rozdíl byl však v produktivitě při proměňování brankových možností.

Jaroslav Šebek prokázal neuvěřitelný čich na branky

Ve 29. minutě po pasu L. Konopáska se objevil na úrovni penalty Jaroslav Šebek a opět prokázal neuvěřitelný čich na branky 1:0. Hosté brzy na to ve 32. minutě vyrovnali, když úspěšně rozehráli standardní situaci, zadáci nepohlídali V. Ungra, jenž z 9 metrů přeloboval brankáře.

Problém Zaječova v proměňování šancí se prohlubuje

V 58. minutě připravil Vršecký mezi obránce na Jaroslava Šebka a ten se opět nemýlil 2:1. Výsledek duelu pojistil po úspěšné hlavičce Hejduk. Od větší prohry zachránil hosty několika úspěšnými zákroky brankář Štěpánek, zejména při šanci Jar. Šebka. Na druhé straně se viditelně prohlubuje problém Zaječova v proměňování šancí, tentokrát byli neúspěšní M. Ungr, Kaniok i Braun.

Nejlepší hráči Neumětel: Jar. Šebek, P. Míka. Nejlepší hráči Zaječova: Štěpánek, V. Ungr.

Reportáž ve spolupráci s panem Sýkorou.

Zaječov
TJ Zaječov: Z Neumětel jsme body nepřivezli. Na první branku domácích ještě zareagoval gólem Vláďa Ungr. Po poločase domácí gólem v 58. minutě strhli vedení na svou stranu a v 86. minutě přidali ještě pojistku na 3:1. Za týden nás čeká důležité utkání na půdě Karlštejna.