7.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

Trubín díky parádnímu úvodu vytěžil tři body

39. P. Smetana , 66. M. Langhans - 3. D. Vokáč , 9. R. Klička (p.) , 11. P. Brodan , 67. P. Brodan
7

Trubín předvedl v úvodu parádní fotbal a vytěžil z něj pohodový náskok, z toho žil po zbytek zápasu.

Hosté brzy vedli 0:3

Tragickým úvodem Tetín posadil soupeře na koně. Hned ve 3. minutě nepodařená rozehrávka brankáře na stopera, míč se mu odrazil od kopaček a Vokáč snadno skóroval 0:1. V 9. minutě proti postupujícímu Brodanovi vyběhl brankář Šafránek a vykoledoval si pokutový kop, ten s jistotou proměnil R. Klička. V 11. minutě zbytečná ztráta míče uprostřed hřiště umožnila sólo Brodanovi a ten si s nabídkou poradil 0:3. Ve 39. minutě se Tetínu vydařil přímý kop a centrovaný míč hlavou usměrnil do sítě Smetana.

Trubín komplikaci nedopustil

Po obrátce se hrál opatrnější fotbal a domácí zužitkovali další standardku a prosadil se M. Langhans ml. 2:3. Trubín nechtěl připustit komplikaci a hned v následující minutě unikl do rozhozené obrany Brodan a podél brankáře 2:4. Více možností navršit skoré měli hosté, jedenkráte je zastavilo břevno.

U Tetína se líbil Marcel Burian – zaskakující úspěšně z rezervy. U Trubína nejlepší Brodan a oba Kličkové.

Reportáž ve spolupráci s panem Sýkorou.

TJ a SK Tetín
M. Šafránek [-] - M. Langhans [-] , M. Gaži [-] (88. J. Blažek [-] ) , B. Karel [-] , P. Petr [-] , J. Hejna [-] , L. Šimáček [-] , Š. Jakub [-] , M. Burian [-] (66. H. Jan [-] ) , J. Rotta [-] , P. Smetana [-]

TJ FC Freyburg Trubín
D. Hejcman [-] - V. Vlček [-] , M. Novák [-] , P. Maleček [-] , J. Klička [-] - D. Rajtr [-] (78. J. Gracias [-] ) , R. Klička [-] , O. Petráš [-] (89. R. Pos [-] ) , M. Blaha [-] - P. Brodan [-] (87. J. Váca [-] ) , D. Vokáč [-] (23. M. Porsch [-] )

ŽK: 9. M. Burian - 36. R. Klička , 43. D. Rajtr , 76. M. Porsch .
Hráči zápasu: M. Burian - R. Klička , P. Brodan , J. Klička .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: KAREŠ Miroslav - VODIČKA Ladislav, CHVÁTAL Vladimír.