6.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

Stašov podal dobrý výkon a přehrál Tetín

7

Z Tetína si většina hráčů vybrala špatný den, naopak Stašovu se vrátili do sestavy Kulička, Šabat, Barborka a zahráli podle představ trenéra.

T. Eichenmann utekl hostující obraně a zavěsil

Do poločasu domácí po všech stránkách lepším týmem. Ve 21. minutě se ideálně vydařil únik T. Eichenmanna 1:0. Soupeř mohl korigovat při možnosti Bláhy, jenž však překopl branku. Ve 35. minutě po dobře zahraném rohovém kopu z 8 metrů udeřil hlavou Barborka 2:0.

Hostující Pavelka nedohrál

Druhý poločas byl přece jen vyrovnanější, jenže Tetín přibrzdilo vyloučení Pavelky v 62. minutě za zmaření zjevné brankové příležitosti. V 73. minutě nejlepší hráč na hřišti T. Eichenmann unikl svým strážcům a propálil brankáře na 3:0.

Nejlepší hráči Stašova: T. Eichenmann, Kulička, Šabat

Nejlepší hráč Tetína: Smetana