5.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

Neumětely prokázaly kvalitu, Březová na soupeře i přes snahu nestačila

60. J. Kratochvíl , 74. M. Dochtor (p.) - 19. K. Ciprian , 22. J. Šebek , 50. L. Tůma , 59. K. Hejduk , 84. M. Ciprian
8

Neumětely prokázaly v této sezóně opět kvalitu. Březová rozšířila kádr, ale na Neumětely nestačila.

Úvod vyšel Březové, ale branky dávaly Neumětely

Neumětely prokázaly kvalitu, soupeř přes snahu nestačil. Březová oslovila několik hráčů z okolí, kteří dlouho nehráli, kádr rozšířila o Hoška, Šobeka, Nečase, M. Dochtora. Pro nemoc nemohli počítat s Bartákem a Sittou. Úvod se jim vcelku vydařil, slibné náznaky předvedli Kratochvíl. Vyžďura i Hubka, ale branka byla pro ně zakletá. Hosté šli do vedení v 19. minutě zásluhou K. Cipriána, který obloučkem překonal brankáře. Hned ve 22. minutě po ztrátě míče se k němu dostal Jar. Šebek, zkušeně si počkal a podél brankáře 0:2.

Dochtor měl při proměněné penaltě štěstí

Po změně stran přišel v 50. minutě další úder, po rohu vznikl závar a Tůma hlavičkou zvýšil. V 59. minutě centroval Laštovička na bližší tyč a Hejduk se dokázal prosadit na 0:4. Okamžitě po rozehrání se vyplatilo napadání Benešovi, vypíchl míč obránci a nezištně připravil pro Kratochvíla, který zblízka snížil pod břevno 1:4. V 74. minutě se štěstím proměnil pokutový kop M. Dochtor. V 84. minutě po přečíslení obrany dokázal M. Ciprián napnout síť.

Nejlepší hráči Neumětel Karel Ciprián a Pavel Kalina.