5.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Hořovicko B nevyužilo svoje šance, a tak se musela spokojit s remízou

7

Kvalitní a zajímavý průběh. Opět se projevila bolest rezervy Hořovicka – neproměňování šancí. Měla velmi dobré pasáže, ale soupeři gólově neodskočila. Trubín byl domácím rovnocenným soupeřem, dost jim zatápěli rychlými brejky Brodan a Vokáč.

P. Frydrych se po centru M. Nováka parádně trefil

V prvním poločase přišlo největší vzrušení ve 25. minutě unikl po straně Milan Novák a centr přes celé vápno našel Petra Frydrycha, jenž se parádně trefil 1:0.

Trubín dal branku až na pokyn AR 1

Velký problém pro hosty přinesla 49. minuta, kdy pro zranění musel odstoupit R. Klička. Tým se semknul a v 72. minutě vznikl závar, v němž Petráš zakončoval ze strany obloukem, od tyče míč putoval ven, ale AR 1 jej viděl již za brankovou čarou 1:1. Blízko brankovém vyjádření Hořovicka B byl v sólu Milan Novák, jenže proti byla tyčka. Ani velký tlak v poslední desetiminutovce nepřinesl kýženou výhru.

U Hořovicka B nejlepší hráči Frydrych, Kuška, Konigsmark, Novák.